Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler Bireysel Sembol Oyununu Kim Kazandı?

Survivor bireysel sembol oyununu kim takım kazandı? 15 Nisan Çarşamba akşamı ekranların sevilen yarışma programı Survivor 2020'de bireysel sembol oyunu oyunu heyecanı yaşanıyor. Peki erkeklerde ve kadınlarda bireysel sembol oyunlarını kimler kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 15.04.2020 22:00
Değiştirme Tarihi: 15.04.2020 23:04
Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler Bireysel Sembol Oyununu Kim Kazandı?

Survivor bireysel sembol oyununu kim kazandı? 15 Nisan Çarşamba akşamı ekranların sevilen yarışma programı Survivor 2020'de bireysel sembol oyunu oyunu heyecanı yaşandı. Survivor 2020'de ayak tenisi oyununu kimin kazandığı merak ediliyor. Peki Survivor bireysel sembol oyununu kim kazandı? Survivor ayak tenisi oyununu kim kazandı?

15 Nisan Survivor 2020 Bireysel Sembol Oyununu Kim Kazandı? 

İzleyicileri heyecanlandıran bireysel sembol oyunu yarışmacıların için çok önemli oldu. Kazanan yarışmacılar, çeyrek final için büyük avantajın sahibi oldu. 15 Nisan Survivor’da bireysel sembol oyununun ilk aşaması oynandı. Tüm yarışmacılar bu sembolü alıp çeyrek finale çıkmada gereken avantajı elde etmek için son gücüyle yarıştı.

Daha önce araba yarışında olduğu gibi, bu sembol oyunlarında da sembolleri toplayan çeyrek final için avantaj kazanmış oluyor. Bu akşam yapılan yarışmada kazanan bir kişi seçtiği 2 arkadaşı ile börek yedi.

Sembol oyununda ilk önce erkekler yarıştı. Eleme usulüyle yapılan yarışmada son 2’ye Ersin ve Cemal Can kaldı. Mücadeleyi erkeklerden Survivor Ersin kazandı ve böylelikle Ersin ilk sembolünü kazanmış oldu. Börek yemek için takımından seçtiği yarışmacılar Elif ve Mert oldu.

Kadınlarda ise oyun sonucunda Nisa ve Elif finale kaldı. Kadınlardan ise Survivor Nisa kazandı. Börek yemek için seçtiği arkadaşları da Survivor Yasin ve Survivor Gizem oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

ÇEYREK FİNAL SİSTEMİ NASIL?

Acun Ilıcalı dün konseyde yaptığı açıklamada yeni dönemde artık çeyrek final olacağını duyurdu. Çeyrek finale ise sadece 8 isim kalabilecek. Ilıcalı yaptığı açıklamada, “Çeyrek final bundan sonraki ilk durağınız. Çeyrek finalden sonra Survivor’da bazı şeyler değişecek. Çeyrek finale 8 yarışmacı katılabilecek. Çeyrek finalden sonra sizlere yeni açıklamalar yapılacak.” ifadelerini kullandı.

SURVIVOR’DA TAKIMLARIN SON DURUMLARI NE OLDU?

Survivor 2020’de takımlarda yeni durumlar açıklandı. Birleşme partisine ulaşan iki takımda sekizer yarışmacı kalmıştı. Survivor konseyinde Acun Ilıcalı, Ünlüler ile Gönüllüler arasında transferleri açıkladı ve iki takımdan birer erkek değişimi olduğunu söyledi. Buna göre Ünlüler takımından Gönüllüler takımına geçen isim Berkan oldu. Gönüllüler takımından Ünlüler takımına geçen isim ise Yunus Emre oldu.