15 Mart Pazar | Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler dokunulmazlık oyununu kazanan takım hangisi oldu?

15 Mart Pazar | Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler dokunulmazlık oyununu kazanan takım hangisi oldu?
Yayınlanma Tarihi: 16.03.2020 09:50
Değiştirme Tarihi: 16.03.2020 11:55

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 20. bölümde dokunulmazlık ödülünü kazanan takım dün akşam belli oldu. Dokunulmazlık için üç defa karşı karşıya gelen takımlar aralarından birini göndermemek için kıyasıya mücadele etti. Peki, 15 Mart 2020 final dokunulmazlık oyununu kazanan takım hangisi oldu?

TV8'in sevilen yarışma programı Survivor 2020'de dün akşam dokunulmazlık ödülü için büyük bir mücadele verildi. Dokunulmazlık için yarışan iki takımdan hangisinin ödülü alacağı ise, heyecanı daha da arttırdı. İşte kazanan takım ve o anlar...

SURVİVOR'DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

14. sezonuna giren fenomen yarışma Survivor 2020'de dokunulmazlığı kazanan takım, final oyun ile belli oldu. Survivor'ın dünkü bölümde haftanın ilk dokunulmazlık oyununu Ünlüler kazanmıştı. 2. dokunulmazlık oyununu Gönüllülerin kazanması sonrasında final dokunulmazlık oyunu oynandı. Takımlar, ada konseyini rahat geçirmek, bir arkadaşlarını kaybetmemek için tüm güçlerini ortaya koydu. Zorlu mücadele sonrasında dokunulmazlığı kazanan takım Ünlüler oldu. Ünlüler, Gönüllüleri final oyununda 3-0 yenmeyi başardı.

ACUN ILICALI, GÖNÜLLÜLERİ SERT ŞEKİLDE ELEŞTİRDİ!

Survivor 2020 yeni bölümde iki dokunulmazlık oyunu oynandı. İkinci dokunulmazlık oyununu 10'a 5 gibi farklı bir skorla kazanan Gönüllüler, finalde 3-0 yenildi. Acun Ilıcalı, oyun sonrasında Gönüllüler takımında gördüğü isteksizliği eleştirdi. Acun Ilıcalı, özellikle Evrim'in oyunu kaybettikten sonra gülmesini ve Cemal Can'ın parkurda gösterdiği isteksizliği karşısında "Sizin ne yaptığını anlamadım. Bu hafta Survivor Gönüllülerden bir kişi, bugün Evrim ile Cemal Can'ın kötü oyunu sonucu olacak" dedi.

SURVİVOR'DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNU KİM KAZANDI?

15 Mart 2020 tarihli Survivor 20. bölümde dokunulmazlık oyununda Ünlüler ve Gönüllüler parkurda oldukça zorlu anlar yaşadı. Büyük bir heyecana sahne olan dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı 10-5 skorla kazandı.

SURVİVOR'DA İLK DOKUNULMAZLIK OYUNU

Ünlüler Gönüllüler formatı ile yeni sezonunda izlenme rekorları kıran yarışma Survivor'ın dün ekrana gelen 19. bölümünde haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Zorlu oyundan galip ayrılan Ünlüler takımı oldu. Gönüllüler'i 10-5 skorla yenen Ünlüler, ilk dokunulmazlık oyununu kazandı.