14 Mayıs Perşembe Survivor'da Anlat Bakalım'ı hangi takım kazandı? Anlat Bakalım oyununun kazananı...

Survivor 2020'de Ünlüler ve Gönüllüler takımı dün akşam Anlat Bakalım oyunu ile izleyenlerin yüzünü güldürmeyi yine başardı. Murat Ceylan'ın sunumu ile gerçekleşen ve yarışmacıların da oynarken eğlendiği Anlat Bakalım oyununda heyecan doruğa çıktı. Birbirlerine ellerindeki kelimeleri yasaklı kelimeleri kullanmadan anlatmaya çalışan yarışmacılar, kıyasıya mücadele etti. Peki dün akşam Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? Merakla beklenen ödül neydi ve kim ödülü hak etti? İşte, tüm bu soruların cevabı haberimizde...

Yayınlanma Tarihi: 15.05.2020 10:14
Değiştirme Tarihi: 15.05.2020 10:17
14 Mayıs Perşembe Survivor'da Anlat Bakalım'ı hangi takım kazandı? Anlat Bakalım oyununun kazananı...

Dün akşam yeni bölümü ile TV8 ekranlarında sevenleri ile buluşan ve reyting rekorları kırmaya devam eden yarışma programı Survivor 2020, Anlat Bakalım oyunu ile hem yarışmacıları hem de izleyenleri keyiflendirmeyi başardı. Kelimelerin anlatıldığı oyunda, heyecan bir an olsun azalmadı. Ödülün sahibi olacak takım merak edilirken, Ünlüler de, Gönüllüler de ödülü almak için inanılmaz bir emek harcadı. Peki, Anlat Bakalım oyununun kazananı kim oldu? İşte detaylar...

ANLAT BAKALIM'I HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor'da dün akşam heyecan dolu mücadeleler yaşanmaya devam etti. Survivor'da Ünlüler ve Gönüllüler takımı Anlat Bakalım oyunu oynadılar ve kazanan müthiş ödülün sahibi oldu. En çok bilen ve yarışmayı kazanan takım çekirdek ve film keyfi yaşayacaktı. İki takım yarışmacıları da son ana kadar kafa kafaya mücadele etti.

Ünlüler takımı bir adım önde yarışmayı tamamlayarak ödülün sahibi oldu.

TAKIM OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de iki takım yarışmacıları da zorlu bir oyunda karşı karşıya geldiler. Hem güç hem yetenek gerektiren oyunda ödül hem orman evi hem de doyurucu bir yemek olan pizzaydı. Müthiş mücadelede iki takım yarışmacıları da son ana kadar mücadele ettiler. 9-9a gelen oyun sonrasında final etabına ünlüler takımından Elif, gönüllüler takımından da Evrim çıktı. Heyecan dolu mücadeleyi kazanan takım ünlüler takımı oldu.

ERKEKLERDE VE KADINLARDA BİREYSEL SEMBOLÜ KİM KAZANDI?

Bireysel sembol oyununda yarışmacılar kol gücü gerektiren bir oyunla karşı karşıya geldi. Erkeklerde Yasin, Mert, Sercan, Barış, Cemal Can, Yunus Emre, Berkan ve Ardahan birbirleri arasında yarıştı ve kazanan isim Survivor Yasin oldu.

Kadınlarda ise Elif, Aycan, Evrim ve Nisa arasında oldukça zorlu bir mücadele yaşandı. Kadınlar için oldukça zor bir oyun olan sembol oyununda ayakta en uzun süre kalarak kazanan isim Survivor Evrim oldu.

ÖDÜLE KİMLERİ GÖTÜRDÜLER

Survivor'da bireysel sembol oyununu kazanan Yasin ve Evrim oldu. Yasin, Ardahan ve Nisa'yı ödüle götürürken; Evrim Barış ve Berkan'ı ödüle götürdü. Gönüllüler takımında ödülden yararlanamayan tek isim Cemal Can oldu.