14 Mayıs Perşembe Survivor 2020'de basketbol maçını kim kazandı? Survivor 2020 mi, Acun Medya mı?

Yayınlanan her yeni bölümünde olduğu gibi, dün akşam da Survivor nefesleri kesti, heyecan bir an olsun eksilmedi. Survivor 2020 ile Acun Medya arasında gerçekleşen basketbol maçı, seyirciyi ekrana kilitlemeyi başardı. Çok konuşulan basketbol maçının kazananı hangi takım oldu? Survivor'da dün akşam neler yaşandı? 14 Mayıs Perşembe günü gerçekleşen maçın galibi merak ediliyordu, Survivor'da basketbol maçını dün akşam kim kazandı? İşte, nefes kesen mücadelenin kazananı ve maç detayları...

Yayınlanma Tarihi: 15.05.2020 09:58
Değiştirme Tarihi: 15.05.2020 10:00
14 Mayıs Perşembe Survivor 2020'de basketbol maçını kim kazandı? Survivor 2020 mi, Acun Medya mı?

Acun Medya ile karşı karşıya gelen Survivor 2020 takımı, basketbol maçı boyunca izleyiciye unutulmaz anlar yaşattı.14 Mayıs Perşembe akşamı TV8 ekranında izleyici ile buluşan basketbol maçında nabız bir an olsun düşmedi. Çekişmeli bir yarışa şahit olan izleyiciler, bu maçı kimin kazanacağını daha da merak etmeye başladı. Günün sonunda kazanan takım belli oldu. Basketbol maçını hangi takım kazandı? Acun Medya mı, Survivor 2020 takımı mı galip geldi? Detaylar haberimizde...

BASKETBOL MAÇINI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2020 ve Acun Medya takımları arasında dün akşam adeta izleyicileri ekran başına kilitleyen bir basketbol maçı heyecanı yaşandı. İki takım yarışmacıları da son ana kadar mücadelelerini sergiledi. 19-19'a gelen oyun sonrasında Murat Ceylan devreye girdi ve iki takıma da ilginç bir teklifte bulundu. 

Murat Ceylan, 20'de bitecek olan oyunun hemen öncesinde "Bana kalırsa bu mücadele burada bitsin ve her iki takımında emeğine yazık olmasın" dedi ve teklifi Acun Ilıcalı'ya yöneltti. Acun llıcalı ise bu teklifi kabul ettiklerini ve maçı kazanan olmayacak olması şeklinde sonlandırdıklarını açıkladı.

Böylelikle tüm yarışmacılar ödülden yararlanma fırsatı yakaladı.

ANLAT BAKALIM'I HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor'da dün akşam heyecan dolu mücadeleler yaşanmaya devam etti. Survivor'da Ünlüler ve Gönüllüler takımı Anlat Bakalım oyunu oynadılar ve müthiş bir ödülle sınandılar. En çok bilen ve yarışmayı kazanan takım çekirdek ve film keyfi yaşayacaktı. İki takım yarışmacıları da son ana kadar kafa kafaya mücadele etti. Ünlüler takımı bir adım önde yarışmayı tamamladı ve güzel bir ödülün sahibi oldu.