13 Mayıs Çarşamba Survivor 2020'de takım oyununu kim kazandı? Takım oyununun büyük ödülü neydi?

Dün akşam yeni bölümü ile ekranlara gelen, reyting rekorları kırmaya devam eden yarışma programı Survivor 2020'nin bu haftaki takım oyununda Ünlüler ve Gönüllüler, hem orman evini kazanmak  hem de güzel bir yemek için parkurda mücadele ettiler. İki takımın da sona yaklaştıkça kazanma istediğinin arttığı oyunlarda, çekişme de artınca nabız bir an olsun düşmedi. Takım oyununda ödül için ter döken yarışmacılar karınlarını doyurmak istiyordu. Peki dün akşam Survivor'da takım oyununu hangi takım kazandı? Takım oyunu ödülü neydi? Mücadelenin sonunda ödülü kazanan takım belli  oldu, işte detaylar...

Yayınlanma Tarihi: 14.05.2020 10:17
Değiştirme Tarihi: 14.05.2020 10:19
13 Mayıs Çarşamba Survivor 2020'de takım oyununu kim kazandı? Takım oyununun büyük ödülü neydi?

Sona yaklaştıkça mücadelenin arttığı, herkesin kazanma arzusuyla büyük efor sarf ettiği, izleyicinin her bölümünü merakla beklediği Survivor 2020'de dün akşam da heyecan doruktaydı. Takım oyunu için karşı karşıya gelen Ünlüler ve Gönüllüler, parkurda ter dökerken, herkes oyunun kazananını merak ediyordu. Oyunun sonunda kazanan ve ödülü almayı hak eden takım belli oldu. Takım oyununu kim kazandı? Ödül neydi? Detaylar haberimizde...

TAKIM OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de dün akşam iki takım yarışmacıları da zorlu bir oyunda karşı karşıya geldiler. Zorlu mücadelede iki takım yarışmacıları da son ana kadar pes etmediler. 9-9' gelen skor sonrasında final etabına ünlüler takımından Elif, gönüllüler takımından da Evrim çıktı. Heyecan dolu mücadeleyi kazanan takım ünlüler takımı oldu.

TAKIM OYUNUNDA ÖDÜL NEYDİ?

Hem güç hem yetenek gerektiren oyunda, ödül hem orman evi hem de müthiş bir pizzaydı.

ERKEKLERDE VE KADINLARDA BİREYSEL SEMBOLÜ KİM KAZANDI?

Bireysel sembol oyununda dün akşam yarışmacılar kol gücü gerektiren bir oyunda ter döktü. Erkeklerde Yasin, Mert, Sercan, Barış, Cemal Can, Yunus Emre, Berkan ve Ardahan birbirleri arasında yarıştı ve kazanan isim Survivor Yasin oldu.

Kadınlarda ise Elif, Aycan, Evrim ve Nisa arasında oldukça zorlu bir mücadele yaşandı. Çekişmeli devam eden oyunun sonunda, sembol oyununu ayakta en uzun süre kalarak kazanan isim Survivor Evrim oldu.

BİREYSEL SEMBOL OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Kazanan yarışmacılar dün akşam 2 arkadaşıyla birlikte kişi başı 3'er adet domatesli kaşarlı tost yeme şansı yakaladı.

ÖDÜLE KİMLERİ GÖTÜRDÜLER

Survivor'da bireysel sembol oyununu kazanan Yasin ve Evrim oldu. Yasin, Ardahan ve Nisa'yı ödüle götürürken; Evrim Barış ve Berkan'ı ödüle götürdü. Gönüllüler takımında ödülden yararlanamayan tek isim Cemal Can oldu.