13 Mayıs Çarşamba Survivor 2020'de bireysel sembol oyununu kimler kazandı? Bireysel sembol oyunu ödülü neydi?

Dün akşam yeni bölümü ile ekranlara gelen TV8'in sevilerek izlenen yarışması Survivor 2020'de heyecan sona yaklaştıkça artmaya devam ediyor. Bu nedenle, Ünlüler Gönüllüler'de ödül oyunlarının yanı sıra, bireysel sembol oyunları da daha çekişmeli geçiyor. Survivor'da dün akşam hem erkekler hem de kadınlar arasında oynanan bireysel sembol oyunu izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başardı. İki takım yarışmacıları da takım oyunları sonrasında bireysel olarak kendilerini gösterme fırsatı bulunca nefesler tutuldu ve gözler mücadelenin kazananına çevirildi. Peki, Survivor'da bireysel sembol oyununu kimler kazandı? 13 Mayıs 2020 bireysel sembol oyunununda neler yaşandı? Detaylar haberimizde...

Yayınlanma Tarihi: 14.05.2020 09:57
Değiştirme Tarihi: 14.05.2020 09:58
13 Mayıs Çarşamba Survivor 2020'de bireysel sembol oyununu kimler kazandı? Bireysel sembol oyunu ödülü neydi?

13 Mayıs Çarşamba akşamı Survivor'da, oynanan takım oyununun ardından iki takım yarışmacıları da bireysel sembol oyunu için karşı karşıya geldi. Oyun boyunca bir an olsun pes etmeyen yarışmacılar parkurda ciddi efor sarf ederek bireysel sembol oyunu için ter döktü. Hem erkekler hem de kadınlar arasında oynanan bireysel sembol oyununu kazananları ise oyunun sonunda belli oldu. Peki, Survivor'da bireysel sembol oyununu kimler kazandı? Sembolün sahibi kimler oldu? Ödül neydi? İşte, merak edilenler...

BİREYSEL SEMBOL OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Kazanan yarışmacılar dün akşam 2 arkadaşıyla birlikte kişi başı 3'er adet domatesli kaşarlı tost yeme şansı yakaladı.

ERKEKLERDE VE KADINLARDA BİREYSEL SEMBOLÜ KİM KAZANDI?

Bireysel sembol oyununda dün akşam yarışmacılar kol gücü gerektiren bir oyunda ter döktü. Erkeklerde Yasin, Mert, Sercan, Barış, Cemal Can, Yunus Emre, Berkan ve Ardahan birbirleri arasında yarıştı ve kazanan isim Survivor Yasin oldu.

Kadınlarda ise Elif, Aycan, Evrim ve Nisa arasında oldukça zorlu bir mücadele yaşandı. Çekişmeli devam eden oyunun sonunda, sembol oyununu ayakta en uzun süre kalarak kazanan isim Survivor Evrim oldu.

ÖDÜLE KİMLERİ GÖTÜRDÜLER

Survivor'da bireysel sembol oyununu kazanan Yasin ve Evrim oldu. Yasin, Ardahan ve Nisa'yı ödüle götürürken; Evrim Barış ve Berkan'ı ödüle götürdü. Gönüllüler takımında ödülden yararlanamayan tek isim Cemal Can oldu.