12 yıllık evlilik sona eriyor! Ali Gürsoy ile Melis Gürsoy malları paylaşıp boşanacak

12 yıllık evlilik sona eriyor! Ali Gürsoy ile Melis Gürsoy malları paylaşıp boşanacak
Yayınlanma Tarihi: 06.01.2020 10:30
Değiştirme Tarihi: 06.01.2020 10:30

Galatasaray'ın eski başkanlarından Ergun Gürsoy'un oğlu Ali Gürsoy, Melis Gürsoy ile olan 12 yıllık evliliğini bitirme kararı aldı. İşte boşanmaya dair detaylar...

Galatasaray eski başkanı Ergun Gürsoy’un oğlu Ali Gürsoy ile Dinçkök Ailesi’nin kızı Melis Gürsoy evliliklerini yürütemedi. 12 yıllık birliktelik bitiyor. 

Çift, mal paylaşımı yaptıktan sonra mahkemeye başvuracak. Ağustos 2008’de Beylerbeyi Sarayı’nda görkemli bir düğünle evlenen Ali-Melis Gürsoy çiftinden kötü haber var. İki çocuklu, 12 yıllık evli çiftin arasına kara kedi girdi. Çiftin sorunlarını aşamadıkları için yollarını ayırma kararı aldığı öğrenildi. Halen aynı evi paylaşan Gürsoy çiftinin mal paylaşım konusunda görüştükleri ve bu meseleyi halleder halletmez boşanacakları iddia ediliyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Sabah Gazetesi'nden Bülent Cankurt'un haberine göre ardı ardına gelen boşanma haberlerine, maalesef 2020'de de devam ediyoruz! Kara bulutlar bu kez, Galatasaray'da dört dönem yöneticilik yapan Ergun Gürsoy'un büyük oğlu Ali Gürsoy'un evliliğinin üzerine çökmüş! Ali Gürsoy ile iş dünyasının duayenlerinden merhum Raif Dinçkök'ün torunu Melis Çiftçi, Ağustos 2008'de dillere destan bir törenle Beylerbeyi Sarayı'nda evlenmişti. Mutlu evliliklerini Alissa (10) ve Melissa (7) adındaki kızlarıyla perçinlemişlerdi. Aralarına ne girdi bilmiyorum ama boşanmaya karar vermişler.