12 yıl sonra kariyerinin ilk single'ı

12 yıl sonra kariyerinin ilk single'ı
Yayınlanma Tarihi: 01.12.2017 13:07 | Değiştirme Tarihi: 01.12.2017 13:07

Serhat Can, 12 yıllık sahne hayatını albümle taçlandırıyor...

Kariyerinin ilk single’ı ile müzik dünyasına hızlı bir giriş yapmayı hedefleyen Serhat Can, "Kendine Dünya" ile dikkatleri üzerine çekecek.

Uzun yıllardır devam eden sahne hayatını "Kendine Dünya" isimli single'ı ile taçlandırmaya hazırlanan genç müzisyen Serhat Can, yakında çıkacak single’ını Kartal Beyrut Performance'da çekilen kliple taçlandırdı.

Sözü ve müziği Zeki Güner’e ait olan ‘’Kendine Dünya’’ isimli şarkısını ünlü yönetmen Hasan Kuyucu yönetmenliğinde Beyrut Performance Sahnesi’nde kliplendiren Serhat Can; ‘’Yaklaşık on iki yıldır müzik dünyasının içindeyim. Artık doğru zamanın geldiğini düşündüm. Uzun bir maratonunun ardından çalışmalarımızda nihayet sona geldik. Yıllardır İzmir ve Bakü'de binlerle, on binlerle kucaklaştık. Şimdi sıranın İstanbul ve tüm Türkiye'ye geldiğini düşünüyorum. Biraz iddialı olacak biliyorum ama bir kaç erkek solistin çevresinde dönen müzik piyasanın artık bu tekelden kurtulması gerekiyor. Bende bu konuda kendime son derece güveniyorum’’ diyerek çıkışı öncesinde iddialı bir açıklamaya imza attı.