12 Mayıs Salı Survivor’da kim elendi? Survivor 2020'de adaya veda eden isim kim oldu? Duygulandıran konsey...

Dün akşam TV8 ekranlarında yeni bölümü ile izleyicilere duygusal anlar yaşatan Survivor 2020'de nabız bir an olsun düşmedi. Gün sonunda,Survivor 2020’de sezonun en duygusal vedası yaşandı. Survivor ada konseyinde Acun Ilıcalı, beklenenden çok daha farklı bir açıklama yaparak hem izleyenlere hem de yarışmacılara üzücü bir haber verdi. Herkes kimin eleneceğini merakla beklerken, açıklanan isim herkesi şaşırttı. Sakatlığı sebebi ile diskalifiye olarak Survivor 2020 hayallerine veda isim kim oldu? Survivor’da kim elendi? Konseyde neler yaşandı? İşte, tüm bu soruların cevaplarını bulabileceğiniz 12 Mayıs Survivor ada konseyi detayları haberimizde...

Yayınlanma Tarihi: 13.05.2020 09:55
Değiştirme Tarihi: 13.05.2020 09:55
12 Mayıs Salı Survivor’da kim elendi? Survivor 2020'de adaya veda eden isim kim oldu? Duygulandıran konsey...

Reyting rekorları kırmaya devam eden ve sevilerek izlenen yarışma programı Survivor 2020'de dün akşam sezonun en beklenmedik vedası gerçekleşti. Survivor 2020’de bu hafta dokunulmazlığı hem Ünlüler hem Gönüllüler kaybetmiş, bu sebeple iki takım için SMS oylaması yapılarak iki takımdan da birer eleme adayı çıkarılmıştı. Survivor izleyicileri, 13. haftanın SMS sıralamasının açıklanmasını, eleme adaylarının belli olmasını bekliyordu fakat Acun Ilıcalı'dan herkesi şaşırtan bir konsey açıklaması geldi. Vermek zorunda olduğu haberin bir yarışmacıyı ilgilendirdiğini fakat tüm yarışmacıların üzüleceğini söyleyen Acun Ilıcalı herkesi duygulandıran haberi konseyde açıkladı. Adaya ve Survivor hayallerine veda eden isim kim oldu?

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2020'de eleme konseyinde yarışmaya veda eden isim açıklandı. Acun Ilıcalı'nın ada konseyinde yaptığı açıklama ile izleyenler ve yarışmacılar şok oldu. Survivor'da Ersin Korkut, sakatlığı nedeniyle yarışmaya veda etmek zorunda kaldı. Futbol maçında dizini sakatlayan Survivor Ersin için yapılan sağlık kontrolleri sonrasında yarışmaya devam etmemesine karar verildi. Survivor'da Ersin Korkut'un zorunlu vedası sonucunda eleme yapılmadı. Bu hafta için yapılan SMS oylaması ile gelecek hafta yapılacak oylama birleştirilecek. Gelecek hafta elemede SMS sıralamasındaki yarışmacıların hakkı devam ediyor.

ERSİN KORKUT NEDEN DİSKALİFİYE OLDU?

Survivor yeni bölümde ada konseyinde herkesi derinden etkileyen bir veda yaşandı. Acun Ilıcalı, Survivor Ersin'in futbol maçında sakatladığı dizinin MR çekimi sonrasında incelemeler sonrasında yarışmaya devam edemeyeceğini açıkladı.

SURVİVOR ERSİN KORKUT KİMDİR?

Ersin Korkut, 8 Kasım 1977 yılında Hakkâri'de doğmuştur. Teyzesinin oğlu olan sinemacı Yılmaz Erdoğan'ın desteğiyle oyunculuğa adımını atmıştır. 

İstanbul'a gelmeden önce Hakkâri'de taksi şoförlüğü yapmış ardından İstanbul'da bir pizzacıda bulaşıkçı olarak çalışmıştır. Kendi ayakları üzerinde durmak isteyen Ersin Korkut İstanbul'da hiçbir tanıdığını aramamış ancak bir gün, kuzeninin Merter'de bir pizzacıda çalıştığını duyan Yılmaz Erdoğan, Ersin Korkut'u bulmuş ve Beşiktaş Kültür Merkezi'nde yanına, çalışması için çağırmıştır. 

2000 yılında BKM'nin çeşitli birimlerinde görev almaya başladı. Bana Bir Şeyhler Oluyor adlı tiyatro oyununun arka kadrosunda çalışırken, oyunda kendisi için uygun bir rol fark etti. Oyunda oynamak isteyen Ersin Korkut'a, Yılmaz Erdoğan; Bu işler o kadar kolay değil dese de ben kendime güveniyorum abi diyerek rolü kaptı. Daha sonra Cem Yılmaz ile birlikte Doritos reklamlarında rol almış; canlandırdığı rollerdeki ilginç şivesi ve rol aldığı reklamdaki "Doktor bu ne?" repliği ile tanınmıştır. BKM bünyesinde hazırlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı televizyon programındaki komik tiplemeleri ile beğeni toplamıştır.

SURVIVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020'de Ünlüler ile Gönüllüler iletişim oyununda nefes kesen bir mücadele sergiledi. Survivor'da iletişim oyununda iki takım Survivor Basketbolu oynadılar. Sahaya ikişer kişilik takımlar ile çıkan Ünlüler ile Gönüllüler arasında oynanan basketbol maçında birbirinden güzel basketler atıldı, inanılmaz hareketler sergilendi. Erkeklerin oynadığı maçlar üç basketti, kadınların oynadığı maçlar ise iki basketi atan takım puanı kazandı. Toplamda bu şekilde 10 puanı toplayan takım İletişim oyununu kazanacaktı. Heyecanın dorukta olduğu, bazen gerginliklerin, tartışmaların yaşandığı iletişim oyununu, 10-7 skorla kazanan takım Gönüllüler oldu.

DOKUNULMAZLIK OYUNLARINI KİMLER KAZANDI?

Survivor 2020’de Cumartesi ve Pazar günleri iki dokunulmazlık oyunu oynandı. 9 Mayıs Cumartesi günü oynanan dokunulmazlık oyununu Ünlüler, 10-8 skorla kazandı. Böylece Ünlüler, hem dokunulmazlığı hem de erzak paketini kazanmış oldu. 10 Mayıs Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununu ise Gönüllüler 10-4 gibi farklı bir skorla Gönüllüler kazandı.

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor’da Cumartesi ve Pazar günü ada konseylerinde dokunulmazlığı kaybeden takım eleme adayı belirledi. 9 Mayıs Cumartesi günü Survivor 2020’de dokunulmazlığı Gönüllüler kaybetmiş. Yapılan ada oylamasında Gönüllülerde adı en çok yazılan isim Berkan oldu ve Gönüllülerin ilk eleme adayı oldu.

Survivor 2020’de 10 Mayıs Pazar günü ada konseyi bu sefer Ünlüler için toplandı. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı içinden eleme potasına gönderilen isim ise Mert oldu.