12 Mayıs Salı Survivor 2020'de iletişim oyununu kim kazandı? İletişim oyunu ödülü neydi? Hangi takım kazandı?

Dün akşam TV8 ekranlarında izleyici ile buluşan Survivor 2020'de iletişim oyunu heyecanı hakimdi, nefes kesen mücadelenin sonunda kazanan takım belli oldu. Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler, 12 Mayıs Salı günü 74. bölümde iletişim oyunu için kıyasıya yarıştı. Sevdikleri ile iletişim kurmak için parkurda büyük bir efor sarf eden yarışmacıların tek isteği sevdiklerine bir şekilde ulaşarak motive olabilmekti. Peki, Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? İletişim oyununda bu hafta ödül neydi? İletişim oyununda neler yaşandı? 

Yayınlanma Tarihi: 13.05.2020 10:11
Değiştirme Tarihi: 13.05.2020 10:11
12 Mayıs Salı Survivor 2020'de iletişim oyununu kim kazandı? İletişim oyunu ödülü neydi? Hangi takım kazandı?

74. bölümü ile dün akşam ekrana gelen Survivor 2020'de Ünlüler ve Gönüllüler Survivor basketbolu oynayarak iletişim oyunu ödülünü kazanmaya çalıştı. Yarışmacıların motivesinde önemli bir paya sahip olan iletişim oyununu kazanan takım nefes kesen mücadelenin sonunda belli oldu. İletişim ödülü merak edilirken, gözler kazanan takımı çevrildi. 12 Mayıs 2020 Survivor iletişim oyununu kazanan takım ve ödülün detayları haberimizde...

İLETİŞİM OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Gönüllüler kazanırsa Çarşamba günü Acun Ilıcalı'nın Instagram hesabından canlı yayın yapabilecek; ünlüler kazanırsa herkes kendi Instagram hesabına birer dakikalık video koyabilecekti.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020'de Ünlüler ile Gönüllüler iletişim oyununda nefes kesen bir mücadele sergiledi. Survivor'da iletişim oyununda iki takım Survivor Basketbolu oynadılar. Sahaya ikişer kişilik takımlar ile çıkan Ünlüler ile Gönüllüler arasında oynanan basketbol maçında birbirinden güzel basketler atıldı, inanılmaz hareketler sergilendi. Erkeklerin oynadığı maçlar üç basketti, kadınların oynadığı maçlar ise iki basketi atan takım puanı kazandı. Toplamda bu şekilde 10 puanı toplayan takım İletişim oyununu kazanacaktı. Heyecanın dorukta olduğu, bazen gerginliklerin, tartışmaların yaşandığı iletişim oyununu, 10-7 skorla kazanan takım Gönüllüler oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

DOKUNULMAZLIK OYUNLARINI KİMLER KAZANDI?

Survivor 2020’de Cumartesi ve Pazar günleri iki dokunulmazlık oyunu oynandı. 9 Mayıs Cumartesi günü oynanan dokunulmazlık oyununu Ünlüler, 10-8 skorla kazandı. Böylece Ünlüler, hem dokunulmazlığı hem de erzak paketini kazanmış oldu. 10 Mayıs Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununu ise Gönüllüler 10-4 gibi farklı bir skorla Gönüllüler kazandı.

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor’da Cumartesi ve Pazar günü ada konseylerinde dokunulmazlığı kaybeden takım eleme adayı belirledi. 9 Mayıs Cumartesi günü Survivor 2020’de dokunulmazlığı Gönüllüler kaybetmiş. Yapılan ada oylamasında Gönüllülerde adı en çok yazılan isim Berkan oldu ve Gönüllülerin ilk eleme adayı oldu.

Survivor 2020’de 10 Mayıs Pazar günü ada konseyi bu sefer Ünlüler için toplandı. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı içinden eleme potasına gönderilen isim ise Mert oldu.

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2020'de eleme konseyinde yarışmaya veda eden isim açıklandı. Acun Ilıcalı'nın ada konseyinde yaptığı açıklama ile izleyenler ve yarışmacılar şok oldu. Survivor'da Ersin Korkut, sakatlığı nedeniyle yarışmaya veda etmek zorunda kaldı. Futbol maçında dizini sakatlayan Survivor Ersin için yapılan sağlık kontrolleri sonrasında yarışmaya devam etmemesine karar verildi. Survivor'da Ersin Korkut'un zorunlu vedası sonucunda eleme yapılmadı. Bu hafta için yapılan SMS oylaması ile gelecek hafta yapılacak oylama birleştirilecek. Gelecek hafta elemede SMS sıralamasındaki yarışmacıların hakkı devam ediyor.

ERSİN KORKUT NEDEN DİSKALİFİYE OLDU?

Survivor yeni bölümde ada konseyinde herkesi derinden etkileyen bir veda yaşandı. Acun Ilıcalı, Survivor Ersin'in futbol maçında sakatladığı dizinin MR çekimi sonrasında incelemeler sonrasında yarışmaya devam edemeyeceğini açıkladı.

SURVİVOR ERSİN KORKUT KİMDİR?

Ersin Korkut, 8 Kasım 1977 yılında Hakkâri'de doğmuştur. Teyzesinin oğlu olan sinemacı Yılmaz Erdoğan'ın desteğiyle oyunculuğa adımını atmıştır. 

İstanbul'a gelmeden önce Hakkâri'de taksi şoförlüğü yapmış ardından İstanbul'da bir pizzacıda bulaşıkçı olarak çalışmıştır. Kendi ayakları üzerinde durmak isteyen Ersin Korkut İstanbul'da hiçbir tanıdığını aramamış ancak bir gün, kuzeninin Merter'de bir pizzacıda çalıştığını duyan Yılmaz Erdoğan, Ersin Korkut'u bulmuş ve Beşiktaş Kültür Merkezi'nde yanına, çalışması için çağırmıştır. 

2000 yılında BKM'nin çeşitli birimlerinde görev almaya başladı. Bana Bir Şeyhler Oluyor adlı tiyatro oyununun arka kadrosunda çalışırken, oyunda kendisi için uygun bir rol fark etti. Oyunda oynamak isteyen Ersin Korkut'a, Yılmaz Erdoğan; Bu işler o kadar kolay değil dese de ben kendime güveniyorum abi diyerek rolü kaptı. Daha sonra Cem Yılmaz ile birlikte Doritos reklamlarında rol almış; canlandırdığı rollerdeki ilginç şivesi ve rol aldığı reklamdaki "Doktor bu ne?" repliği ile tanınmıştır. BKM bünyesinde hazırlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı televizyon programındaki komik tiplemeleri ile beğeni toplamıştır.