12 Kasım MasterChef Türkiye'de bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

12 Kasım MasterChef Türkiye'de bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı?
Yayınlanma Tarihi: 12.11.2019 23:20 | Değiştirme Tarihi: 12.11.2019 23:49

MasterChef'te ilk dokunulmazlık oyununun ardından dokunulmazlığı kaybeden takım mavi takım oldu. Mavi takımın dokunulmazlığı kaybetmesiyle birlikte, bireysel dokunulmazlık oyununda yarışmacılar kendilerini koruma altına almaya çalıştı. Peki, MasterChef'te bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

MasterChef Türkiye'de heyecan ve rekabet tüm hızıyla artmaya devam ediyor. Haftanın ilk dokunulmazlığı kaybeden mavi takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık için bireysel olarak mücadelelerini verdi. Bireysel dokunulmazlık oyununda 3 çeşit deniz masülünden yemek çıkartan yarışmacılar oldukça zor anlar yaşadı. Peki, 12 Kasım MasterChef Türkiye'de bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Haftanın ilk dokunulmazlığı kaybeden mavi takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık için birbirleriyle kıyasıya mücadele etti. 3 çeşit deniz mahsülünü tek tabakta güzel bir şekilde birleştirerek yemek yapan yarışmacılar arasında bir isim oldukça beğenildi. Rıfat, Cemre, Suna, Alican ve Mustafa'nın yer aldığı mavi takımda tabağı en çok beğenilen isim Rıfat oldu. Rıfat böylelikle haftanın ilk dokunulmazlığında kendisini koruma altına aldı.