12 Kasım MasterChef Türkiye'de eleme adayları kimler oldu? İşte haftanın ilk eleme adayları

MasterChef Türkiye'de haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldiler. Bireysel dokunulmazlık oyununda mücadele eden yarışmacılar kendilerini koruma altına almaya çalıştı. Peki, MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? İşte o isimler.

Yayınlanma Tarihi: 13.11.2019 00:17
Değiştirme Tarihi: 13.11.2019 00:49
12 Kasım MasterChef Türkiye'de eleme adayları kimler oldu? İşte haftanın ilk eleme adayları

TV8 ekranlarında her bölümüyle ayrı bir heyecan yaratan MasterChef Türkiye'de haftanın ilk eleme adayları belli oldu. Oynanan bireysel dokunulmazlık oyununun ardından en beğenilen tabak Rıfat'ın tabağı oldu ve Rıfat ilk dokunulmazlık oyununda eleme adayı olmamayı garantiledi. Takım kararının ardından bu haftanın ilk eleme adayları belirlendi. Peki, 12 Kasım MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? İşte haftanın ilk eleme adayları.

HAFTANIN İLK ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef'te ilk dokunulmazlık oyununund kaybedilmesinin ardından mavi takım yarışmacıları bireysel dokunulmazlık için mücadele verdi. Bireysel dokunulmazlık oyununda kazanan isim Rıfat oldu ve Rıfat bir isim belirleyerek ilk eleme adayını açıkladı. Daha sonrasında ise takım oylamasıyla birlikte en çok oyu alan ikinci isim 2. eleme adayı oldu. 

Verilen kararların ardından haftanın ilk eleme adayları mavi takımdan Mustafa ve Alican oldu.