12 Kasım 2019 MasterChef'te dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte kazanan takım

12 Kasım 2019 MasterChef'te dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte kazanan takım
Yayınlanma Tarihi: 12.11.2019 22:29 | Değiştirme Tarihi: 12.11.2019 23:50

MasterChef Türkiye'de bu akşam nefes kesen bir dokunulmazlık oyunu yaşandı. Mavi takım ve kırmızı takım yarışmacıları bu akşam Tuzla Orhanlı İlkokulu'nda öğrencilere yemek pişirdiler. En güzel yemekleri yapan takım ilk dokunulmazlığın sahibi oldu. Peki, MasterChef'te dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

TV8 ekranlarının herkes tarafından büyük bir beğeniyle takip edilen yemek yarışması MasterChef'te bu akşam dokunulmazlık oyunu oynandı. Mavi ve kırmızı takım yarışmacıları bu akşam ilkokul öğrencilerine tatlı ve yemekler yaparak onların beğenisini kazanmaya çalıştılar. Bir takım daha güzel yemekler yaparak dokunulmazlığın sahibi oldu. Peki, 12 Kasım MasterChef'te dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte kazanan takım...

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'de oynanan haftanın ilk dokunulmazlık oyununda heyecan doruktaydı. Mavi ve kırmızı takım yarışmacıları bu akşam öğrencilere yemekler hazırladı. Eleme adayı olmamak için tüm performansını sergileyen takımlar arasından bir takım daha fazla beğenildi ve haftanın ilk dokunulmazlığının sahibi oldu. MasterChef'te haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan takım kırmızı takım oldu.