12 Eylül Cumartesi MasterChef 2020'de kimler eleme adayı oldu? MasterChef 2020'de bu haftanın eleme adayları!

MasterChef 2020 bu akşam TV8 ekranlarına 52. yeni bölümü ile geldi ve bu akşam bir dokunulmazlık oyunu daha geride kaldı! Mavi ve Kırmızı takımın Silivri'de karşı karşıya geldiği dokunulmazlık oyununda kazanan Mavi takım oldu ve kaybeden Kırmızı takım bireysel dokunulmazlık oyunu için stüdyoyada hünerlerini göstermek üzere tekrar karşı karşıya geldi. Günün sonunda Kırmızı takımda bireysel dokunulmazlığı kazanan Barbaros oldu ve haftanın beşinci eleme adayı olarak bir kişinin adını söyledi. Ardından, dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım kendi arasında bir oylamaya gitti ve bir eleme adayı daha belirledi. 

Yayınlanma Tarihi: 12.09.2020 23:38
Değiştirme Tarihi: 13.09.2020 00:26
12 Eylül Cumartesi MasterChef 2020'de kimler eleme adayı oldu? MasterChef 2020'de bu haftanın eleme adayları!

MasterChef 2020'de haftanın son dokunulmazlık oyunu bu akşam TV8 ekranlarında izleyiciler ile buluştu. Ardından bireysel dokunulmazlık mücadelesi veren yarışmacılar, günün sonunda eleme potasına iki isim daha ekledi ve böylece MasterChef'te bu haftanın eleme adayları belli oldu. Peki bu hafta kimler eleme adayı oldu? Bugün eleme adayları kim oldu? İşte, 12 Eylül MasterChef eleme adayları...

Haber ile ilgili metin girin!.

12 EYLÜL CUMARTESİ GÜNÜ KİMLER ELEME ADAYI OLDU? 5. ELEME ADAYI...

MasterChef 2020'de bu akşam bireysel dokunulmazlığı kazanan Barbaros, haftanın beşinci eleme adayı olarak takım kaptanı olan Arem'in adını verdi ve Arem eleme potasına giden 5. isim oldu.

12 EYLÜL CUMARTESİ GÜNÜ KİMLER ELEME ADAYI OLDU? 6. ELEME ADAYI...

Bu akşam Kırmızı takım, yapılan oylamaların akabinde haftanın altıncı eleme adayını belirledi.

Böylece, oylamanın sonunda haftanın 6. eleme adayı Eray Aksungur oldu. 12 Eylül Cumartesi günü, MasterChef Eray bir kere daha eleme potasına girerek dikkatleri üzerine çekti.

Haber ile ilgili metin girin!.

BU HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİM OLDU?

Bu hafta MasterChef 2020'de Duygu ve Furkan ilk dokunulmazlık sonrası potaya girerken; Ayyüce ve Ebru ikinci dokunulmazlık oyunu sonrası eleme potasına girerek haftanın eleme adayları olmuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.

BU AKŞAM DOKUNULMAZLIK MÜCADELESİNDE HANGİ YEMEKLER YAPILDI? DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI? DETAYLAR...

Haber ile ilgili metin girin!.

Verilen Süre: 40 Dakika

İstenilen Yemek: Tek tencerede, yarışmacıların seçtiği malzemelerden yaratıcı bir lezzet.

MasterChef 2020'nin bu akşamki bireysel dokunulmazlık oyununda yarışmacılar birbirinden farklı lezzetler ortaya koydu ve şeflerin beğenisine sundu. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Şefler, tadımları tamamladıktan sonra bir araya gelip karar verdi ve bu akşam bireysel dokunulmazlığı kazanan yarışmacıyı açıkladı.

En iyi üç tabağın sahibi Celal, Barbaros ve Sefa oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

12 Eylül Cumartesi akşamı bireysel dokunulmazlığı kazanan yarışmacı BARBAROS oldu.