11 Mayıs Pazartesi Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Survivor 2020'de büyük ödül neydi? İşte detaylar...

Dün akşam yayınlanan yeni bölümüyle sevenlerini yine ekran başına kilitlemeyi başararak reyting rekorları kırmaya devam eden yarışma programı Survivor 2020'de, ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Her pazartesi büyük ödül için kıyısaya mücadele eden Ünlüller ve Gönüllüler takımı, 73. bölümde de nefesleri keserek heyecanı doruğa çıkardı. Büyük ödülün sahini olmak isteyen yarışmacılar parkurda büyük efor sarf ederek ter döktü. Oyunun sonunda ise kazanan takım belli oldu. 11 Mayıs Pazartesi Survivor 2020'de büyük ödülün sahibi hangi takım oldu? Büyük ödül neydi? Ödül oyunundaki avantajın sahini hangi takımdı? Tüm detaylar haberimizde...

Yayınlanma Tarihi: 12.05.2020 10:02
Değiştirme Tarihi: 12.05.2020 10:04

Survivor 2020'de dün akşam yine nefesler tutuldu, büyük ödülün sahibi olmak isteyen her iki takım da tüm gücünü ortaya koydu. Acun Ilıcalı’nın çıtayı yükseltmeye devam ettiği ödül oyunlarına, bir yenisi daha eklendi. Büyük ödülün sahibi olmak isteyen yarışmacılar, izleyenlere de heyecan dolu dakikalar yaşattı. Nabzın bir an olsun düşmediği ödül oyununda büyük ödülü kazanan takım belli oldu... Büyük ödülün ne olduğunu merak edenler ve kazanan takımı öğrenmek isteyenler için, işte,11 Mayıs 2020 Survivor ödül oyunu detayları…

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da Ünlüler ile Gönüllüler, ödül oyununda seçimi yapacak takımı belirlemek için avantaj oyununa çıktı. Avantaj oyunu için Ünlülerden Yunus Emre, Ersin, Elif, Aycan'a karşılık Gönüllülerden Berkan, Cemal Can, Evrim, Nisa parkura çıktı. Kıyasıya mücadele sonrasında avantaj oyununu kazanan Ünlüler oldu.

SURVIVOR’DA BÜYÜK ÖDÜL NEYDİ?

Dün akşam oynanan ödül oyununun büyük ödülü göz doldurdu. Bu haftaki ödül, muhteşem bir malikanede harika bir yetmişler partisi, dünyanın en büyük sirk organizasyonu olan Cirque du Soleil’den özel bir şov; akşam yemeğinde ise domates çorbası, tavuk şiş, bulgur pilavı ve salata, Herbalife Nutrition’dan shake ile protein barlardı.

SURVIVOR’DA BÜYÜK ÖDÜLÜ HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2020'de her hafta Pazartesi günleri takımlar büyük ödül için karşı karşıya geliyor. Birleşme partisi sonrasında yapılan büyük ödül oyununda verilen ödüldeki çıta her hafta bir kat daha yukarıya çıkarılıyor. Daha önce bir kez oynadıkları parkurda bir kez daha karşı karşıya gelen Ünlüler ile Gönüllüler, nefes kesen bir mücadele sergiledi. İki takımın yarışmacıları da büyük ödülü kazanmak için tüm güçlerini sahaya yansıttı. Bu yüzden skorda dengeki iki takım arasında gitti geldi. Skor 9-8 Gönüllüler önde iken Barış ile Sercan karşılaştı. Sercan'ın kazanması ile skor 9-9 oldu. Böylece ödül oyunu kazananı belirlemek için bayrak yarışına gidildi.

Survivor'da ödül oyunu için bayrak yarışına takımlar en iyi kadın ve erkek yarışmacılarını çıkardı. Ünlülerden Elif ve Sercan, Gönüllülerden Nisa ve Berkan, ödül oyununda bayrak yarışına çıktı. Ünlüler takımı, parkuru önce tamamladılar fakat Berkan, atışlarda çok iyi performans sergiledi. Survivor'da ödül oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu.