11 Kasım MasterChef'te ödül oyununu ve kaptanlık oyununu kim kazandı?

11 Kasım MasterChef'te ödül oyununu ve kaptanlık oyununu kim kazandı?
Yayınlanma Tarihi: 12.11.2019 09:32 | Değiştirme Tarihi: 12.11.2019 09:32

MasterChef Türkiye'de heyecan her geçen gün artmaya devam ediyor. Haftanın ilk gününde kaptanlık ve ödül oyunu oynayan yarışmacılar kıyasıya mücadele etti. Kendi restoran menülerini çıkartan 2 takımdan birisi MasterClass ödülünün sahibi oldu. Peki, MasterChef'te dün akşam ödülü kim kazandı?

MasterChef'te haftanın ilk oyununda kaptanlık için mücadele veren yarışmacılar, kıyasıya mücadele etti. Kaptan olabilmek için en iyi simiti yapmaya çalışan yarışmacılardan bir isim şeflerden tam not aldı ve bu hafta kaptanlığı kazanan isim oldu. MasterChef'te bu hafta kaptanlığı kazanan isim Suna oldu. 

Suna mavi takımın kaptanı olmasının ardından kırmızı takımın kaptanını da Kıvanç olarak belirledi.

MASTERCLASS ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

En iyi simiti yaparak kaptanlık yarışını kazanan Suna, mavi takımın kaptanı oldu ve karşısına Kıvanç'ı seçti. Takımlarını toplayan yarışmacılar ardından MasterClass ödülü için müthiş bir mücadele verdi. Suna ve Kıvanç MasterClass oyununda kendi restoran menülerini çıkarttılar. Müthiş mücadelenin ardından MasterClass ödülünü kazanan takım mavi takım oldu. 

Mavi takım büyük bir fırsat yakalayarak MasterClass eğitimlerini Somer Şef ve Bedri Usta'dan aldı.

OYUN ÖNCESİ BÜYÜK TARTIŞMA

MasterChef'te kaptanlık oyunu öncesinde Mustafa ve Kıvanç arasında adeta sinirler gerildi. Mustafa, "Murat ve Eda'yı eledim şimdi sıra sen de diyerek" Kıvanç'a adeta mesaj yolladı. Bunun üzerine stüdyoda gerilim arttı.