11 Kasım 2019 MasterChef Türkiye'de MasterClass ödülünü hangi takım kazandı?

11 Kasım 2019 MasterChef Türkiye'de MasterClass ödülünü hangi takım kazandı?
Yayınlanma Tarihi: 12.11.2019 00:14 | Değiştirme Tarihi: 12.11.2019 00:20

11 Kasım 2019 MasterChef Türkiye'de bu hafta MasterClass ödülünü kazanmak için adeta kıyasıya rekabet yaşandı. Mavi ve kırmızı takım yarışmacıları bu hafta en iyi yemekleri yaparak, MasterClass'ı kazanmak için mücadele verdi. Peki, MasterChef'te MasterClass ödülünü hangi takım kazandı? İşte 11 Kasım MasterClass'ı kazanan takım.

MasterChef Türkiye'de nefes kesen anlar her hafta yaşanmaya devam ediyor. Bu hafta kaptanlık yarışının ardından iki takım yarışmacıları da belirlendi. Kaptanlık yarışını kazanan Suna mavi takımın kaptanı oldu ve rakip olarak kırmızı takıma Kıvanç'ı kaptan seçti. Takımların belirlenmesinin ardından MasterClass ödülü için 2 takım yarışmacıları mücadele etti. Peki, MasterChef'te MasterClass ödülünü hangi takım kazandı?

MASTERCLASS ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

En iyi simiti yaparak kaptanlık yarışını kazanan Suna, mavi takımın kaptanı oldu ve karşısına Kıvanç'ı seçti. Takımlarını toplayan yarışmacılar ardından MasterClass ödülü için müthiş bir mücadele verdi. Suna ve Kıvanç MasterClass oyununda kendi restoran menülerini çıkarttılar. Müthiş mücadelenin ardından MasterClass ödülünü kazanan takım mavi takım oldu. 

Mavi takım büyük bir fırsat yakalayarak MasterClass eğitimlerini Somer Şef ve Bedri Usta'dan aldı.