10 Mayıs Pazar Survivor’da eleme adayı kim oldu? Konseyde Survivor 2020’nin 2. eleme adayı kim çıktı?

TV8'in çok sevilen yarışma programı Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler konsepti ile reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Dün akşam yeni bölümü ile ekrana gelen Survivor’da ikinci eleme adayının belli olması üzerine heyecan daha da arttı ve merak edilenler konseyde cevap buldu. 10 Mayıs Pazar günü Survivor 2020 72. Bölüm konseyinde neler yaşandı? Ünlüler ile Gönüllüler arasındaki rekabetin sonunda dokunulmazlığı kaybeden takım aralarından birini yazmak zorunda kaldı. Peki hangi takım, kimi yazdı? Dün akşam Survivor’da eleme adayı kim oldu? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 11.05.2020 09:49
Değiştirme Tarihi: 11.05.2020 09:49
10 Mayıs Pazar Survivor’da eleme adayı kim oldu? Konseyde Survivor 2020’nin 2. eleme adayı kim çıktı?

Survivor 2020'nin dün akşam yayınlanan yeni bölümünde ada konseyinde kritik bir oylama yapıldı. Ünlüler ile Gönüllüler, 10 Mayıs Pazar günü Survivor 72. bölümde dokunulmazlık için mücadele verdikten sonra kaybeden takım aralarından bir eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı. Haftanın ikinci dokunulmazlık mücadelesinin kazananıı kim oldu? Ada konseyinde neler yaşandı? Survivor’da dokunulmazlığı kaybeden takımın yaptığı oylamada çıkan eleme adayı kim oldu? İşte, Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler ada konseyi detayları...

2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da 2. dokunulmazlık oyunu mücadelesi nefes kesti. Survivor son bölümde dokunulmazlık oyununu Ünlüler kazanmış, Gönüllüler takımı ise eleme adayı çıkarmak zorunda kalmıştı. 10 Mayıs Pazar günü Survivor 72. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, bir kez daha dokunulmazlık oyunu mücadelesi verdi. Gönüllüler, bu defa dokunulmazlığı kazanarak konseyi rahat geçirmek ve Ünlüleri de eleme potasına sokmak istiyorlardı. Bu hırsla oyuna başlayan Gönüllüler takımı, cumartesi günü ada konseyinde yaşadığı gerginlikleri unutmuş ve parkura hazır çıkmışlardı. Oyuna hızlı başlayan Gönüllüler takımı, rakibine fazla sayı şansı tanımayarak bir ara skoru 7-2'ye bile getirdiler. Ünlüler, aldıkları iki sayı ile ümitlendiler. Skor 7-4 olduktan sonra ise Gönüllüler yine atağa geçti. Son oyunda ise Yunus Emre ile Ardahan karşı karşıya geldi. Yunus Emre'nin puzzle'da takılması ile Ardahan avantajı duruma geçti ve bu sayıyı da alan Ardahan skoru 10-4 yaptı. Böylece Survivor'da ikinci dokunulmazlık oyununu, yani dokunulmazlığı Gönüllüler kazandı.

2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2020’de dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı için SMS oylaması yapıldı. Sonrasında ise Ünlüler takımı ada oylamasına gitti. Yarışmacılar, birer isim yazdılar. Açılan oylama sandığından çıkan isimler Mert ve Elif'in isimleri çıktı. Bu isimler arasında adı en çok yazılan Mert, 2. eleme adayı oldu. Mert'in ismi 4 kere, Elif'in ismi ise 2 kez yazılmıştı.

SURVIVOR’DA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor'da Cumartesi günü dokunulmazlığı kaybeden takım Gönüllüler oldu. Bu yüzden Gönüllüler takımı için ada konseyinde ilk olarak halk oylaması yapıldı. Survivor izleyicileri, yarışmadan elenmesini istemediği yarışmacılar için SMS atarak destek verdiler. Sonrasında ise Gönüllüler takımından ada oylamasına gidildi. Herkes, eleme adayı olmasını istediği arkadaşının ismini yazdı. Gönüllüler takımında eleme adayı olarak yazılan isimler; Ardahan, Berkan, Yasin ve Cemal Can oldu. Bu isimler arasında adı en çok yazılan Berkan, Survivor'da ilk eleme adayı oldu.

9 MAYIS DOKUNULMAZLIK VE ERZAK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da Ünlüler ile Gönüllüler, nefes kesen bir erzak - dokunulmazlık oyunu oynadı. Kazanan takım, haftalık erzak paketini kazanacak ve akşama eleme adayı çıkarmayacaktı. Uzun ve zorlu parkurda yarışan iki takımı da puzzle kısmı epey zorladı. Yasin'in Evrim'e bağırması sonrasında oyundan ihraç edildi. Oyuni iki takım arasında inanılmaz bir rekabete sahne oldu. Yarışmacılar, varlarını yoklarını dokunulmazlığı ve erzağı kazanmak için ortaya koydu. Skor 9-8 iken Ünlülerden Aycan ile Gönüllülerden Evrim karşı karşıya geldi. Evrim, rakibinin puzzle'da vakit kaybetmesini atışlarda değerlendiremedi. Aycan, iki atışı tam yaparak skoru 10-8 yaptı. Böylece Ünlüler takımı, Survivor'da erzak ve dokunulmazlık oyununu kazandı.