10 Haziran Survivor 2020'de yeni takım kaptanları kim oldu? Mavi ve kırmızı takım kimlerden oluştu?

Survivor 2020'de sona yaklaştıkça artan heyecan ve hırs oyunlara da yansıyor. Dün akşam 103. yeni bölümü ile ekranlara gelen Survivor 2020'nin sevenlerini kaptanlık oyunu ile ekrana kilitlediği anlar konuşulmaya devam ediyor. Son kez takım kaptanlığı mücadelesi veren yarışmacılar, parkurda gösterdikleri bireysel performansta neler yaşadı? Survivor 2020'nin yeni takım kaptanları kim oldu? Kırmızı ve Mavi Takım'ın son hali nasıl oldu? Yeni takımlar hangi yarışmacılardan oluştu? Seçim avantajını kazanan kaptan kim oldu? Detaylar haberimizde...

Yayınlanma Tarihi: 11.06.2020 09:31
Değiştirme Tarihi: 11.06.2020 09:31
10 Haziran Survivor 2020'de yeni takım kaptanları kim oldu? Mavi ve kırmızı takım kimlerden oluştu?

TV8 ekranlarında her akşam izleyiciler ile buluşan Survivor 2020'de dün akşam da heyecan doruktaydı. 103. yeni bölümde son kaptanlık oyunu için bireysel mücadele veren yarışmacıların parkurda sarf ettikleri efor görülmeye değerdi. Peki Survivor 2020'de kaptanlık oyununu kazanan kim oldu? Yeni takım kaptanları kim oldu? Oluşan takımların son hali nasıl? Mavi ve Kırmızı Takımlar'ın belirlendiği konseyde neler yaşandı? Konseyde takım seçme avantajını kazanan kaptan hangisi oldu? İşte dün akşam Survivor 2020'de yaşananlar...

SURVİVOR'DA TAKIM KAPTANLARI KİMLER OLDU?

Survivor 2020'de finale çok az bir zaman kala değişen sistem ile yarışmacılar artık her hafta takım kaptanlığı için parkurlarda bireysel olarak mücadele vermeye başladı. Yunus Emre'nin de adaya veda etmesinin ardından son 9 kişi kalan yarışmacılar; Sercan, Elif, Barış, Nisa, Cemal Can, Ardahan, Berkan, Evrim ve Nisa dün akşam takım kaptanı olabilmek için parkurda mücadele etti.

9 kişi olarak yarışmaya başlayan yarışmacılar, bireysel olarak en iyi parkur performansını göstermeye çalıştı ve en kısa sürede parkuru bitirerek tabloda üst sıralarda yer almayı denedi. 9 yarışmacı arasından 5'i elendi ve geriye toplamda 4 yarışmacı kaldı.

4 yarışmacı da aralarında oyun oynadı ve kalan son 2 yarışmacı bu haftanın mavi ve kırmızı takım kaptanları oldu. Herkesin merak ettiği yeni bölümde, bu hafta son 2'ye kalarak takım kaptanlığını kazanan isimler Survivor Ardahan ve Survivor Cemal Can oldu.

MAVİ TAKIMIN YENİ YARIŞMACILARI KİMLER OLDU?

Survivor'da mavi takım yarışmacıları, yapılan ada konseyinde belirlendi. Survivor'da takım kaptanlığı hakkını kazanan ve yarışmacı seçme avantajını da elde eden Ardahan, başarılı olduğuna inandığı isimleri seçti ve bu haftanın mavi takım yarışmacıları oluştu.

1- Ardahan (Kaptan)

2- Sercan Yıldırım 

3- Elif Gören 

4- Yasin Obuz 

5- Evrim Keklik

KIRMIZI TAKIMIN YENİ YARIŞMACILARI KİMLER OLDU?

Survivor'da kırmızı takım yarışmacılarının kimler olduğu, Survivor izleyicilerinin en çok sorguladığı konular arasında yer almaya devam ediyor. Kırmızı takım kaptanı olan Cemal Can seçim yaparak en iyi olacağını düşündüğü isimleri takımına aldı ve yeni haftaya yeni bir takım ile başlangıç yaptı.

1- Cemal Can (Kaptan)

2- Berkan Karabulut

3- Nisa Bölükbaşı

4- Barış Murat Yağcı

 

SURVIVOR'DA GEÇEN HAFTANIN TAKIM KAPTANLARI KİMDİ?

Survivor 2020'de sona kalan on isim Sercan, Yunus Emre, Elif, Barış, Nisa, Cemal Can, Ardahan, Berkan, Evrim ve Nisa olmuştu.  Kaptanlık oyunu için verilen müthiş mücadelelerin sonunda takım kaptanı olan isimler Survivor Cemal Can ve Survivor Sercan Yıldırım olarak belirlendi.

GEÇTİĞİMİZ HAFTA AVANTAJ SEÇİMİNİ KİM KAZANDI?

Sercan ile Cemal Can arasında oynanan avantaj seçimi oyununu kazanan Sercan oldu ve takımına ilk yarışmacıyı seçme hakkını elde etti.

GEÇEN HAFTANIN MAVİ TAKIM VE KIRMIZI TAKIM YARIŞMACILARI KİMDİ?

KIRMIZI TAKIM YARIŞMACILARI

1- Sercan

2- Elif

3- Berkan

4- Yunus Emre

5- Barış

MAVİ TAKIM YARIŞMACILARI

1- Cemal Can

2- Nisa

3- Yasin

4- Ardahan

5- Evrim