1 Haziran Pazartesi Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Ödül oyununda büyük ödül neydi? Malikane kimindi?

Dün akşam 94. yeni bölümü ile seyircileri TV8 ekranlarına kilitlemeyi başaran ve nabzın bir an olsun düşmediği yarışma programı Survivor 2020'de, müthiş bir ödül oyunu ekranlara geldi. Yarışmacılar Acun Ilıcalı'nın açıkladığı ödül ile adeta çılgına döndü. Adventure tur ve SPA keyfini kazanmak için parkurda terinin son damlasına kadar mücadele eden yarışmacılar ödüle odaklanmıştı. Oyun esnasında yaşanan gerginlik had safhaya çıkarken, Yunus Emre oyundan ihraç edildi. Peki, günün sonunda ödül oyununu kazanan takım hangisi oldu? Yarışmacılar tarafından çok sevilen malikanenin sahibi kim? İşte, büyük ödülün keyfini çıkaran takım ve ödül oyunu detayları...

Yayınlanma Tarihi: 02.06.2020 09:59
Değiştirme Tarihi: 02.06.2020 10:01
1 Haziran Pazartesi Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Ödül oyununda büyük ödül neydi? Malikane kimindi?

Dün akşam yeni bölümü ile izleyicisine yine farklı heyecanlar yaşatan Survivor 2020'de büyük bir ödül oyunu oynandı. Her pazartesi günü bir önceki haftadan daha çetin geçen ama ödülü de daha büyük olan ödül oyununda, bu hafta da tansiyon yükselirken; ödül nefesleri kesti. Her iki takımın yarışmacıları da parkurda mücadele verirken Berkan ile gerginlik yaşayan Yunus Emre, söyledikleri yüzünden Acun Ilıcalı'nın müdahalesi ile oyundan ihraç edildi. Adventure Park macerasını doyasıya yaşamak ve ardından SPA'nın keyfini çıkarmak isteyen takımlardan hangisi ödülün sahibi oldu? 1 Haziran Pazartesi Survivor 2020 94. bölüm ödül oyunu detayları haberimizde...

SURVIVOR’DA BÜYÜK ÖDÜL NEYDİ?

Acun Ilıcalı, dün akşam, nefes kesen büyük ödülü şu sözlerle açıkladı:

"Kazanan takım hemen buradan araçlarına binecek. Adventure Park'a gidecek. Arazi araçları ile tur yapacak. Akşam malikaneye döneceksiniz. Dominik'in en iyi SPA'sını kurduk. yüz bakım masajı, cilt bakımı, hamam, ayak bakım masajı... SPA timi bekliyor mutlu etmek için... Akşam yemeğinde de mükemmel birer iskender yiyeceksiniz. Döner tezgahı kurulacak. Gününüz Obsesso soğuk kahve çeşitleri eşliğinde San Sebastian cheesecake ile son bulacak."

SURVIVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020'nin dün akşam ekranlara gelen yeni bölümünde, oynanan oyunu Acun Ilıcalı, "mekan değiştireceğiniz bir oyun" diyerek tanımladı. Aynı zamanda iki takım için de bir veda partisi gibi olacak ödül oyununda, yarışmacılar, parkurda gözü kapalı bir şekilde yarıştı.

Oyunda gözleri kapalı olan yarışmacılara, birer arkadaşı yol boyunca yön vermeye çalıştı. Finale kadar ellerindeki topu çevirerek ve gözleri kapalı biçimde ilerlemeye devam eden yarışmacılar çok zorlandı. Finalde ise iki sepete iki büyük topu sokmaları gerekiyordu.

Oyunda Gönüllüler, ilk başlarda rakibine üstünlük sağladı ve ilk yarıyı 5-2 önce bitirdi. Bunun karşılığında ise Obsesso soğuk kahvelerini içme şansı kazandılar.

Survivor 2020'de ödül oyunun ikinci yarısında ise Ünlüler, arayı kapattı ve rakiplerini skor olarak yakaladılar.

Bu sırada Yunus Emre ile Berkan arasında büyük bir tartışma yaşandı. Olaya müdahale eden Acun Ilıcalı, Yunus Emre'nin kötü sözler kullandığını belirtti. Ve sonrasında ise oyunda ihraç etmeye karar verdi.

ÇOK SEVİLEN MALİKANENİN SAHİBİ KİM?

Yarışmacılar tarafından çok sevilen ihtişamlı malikanenin sahibinin Pitbull olduğu dün akşam ekranlara gelen yeni bölümde Acun Ilıcalı tarafından açıklandı.

BİR İLK YAŞANDI!

Survivor 2020'de Yunus Emre'nin ihraç edilmesi sonrasında Ünlüler takımı geriden geldikleri oyunda öne geçmeyi başardılar ve böylece, oyunun sonunda verilecek ödül, iki takımı da hırslandırdı. Yarışmacılar, dün akşamki ödül oyununda  müthiş mücadele verdi. Gönüllüler skorda 9-8 öne geçince iki takımdan birer yarışmacı seçilmesi istendi. Ünlüler takımı Sercan'ı seçerken Gönüllüler takımından Evrim parkura çıktı. Böylece Survivor 2020 sezonunda ilk defa bir kadın ve bir erkek yarışmacı eşleşmiş oldu.

Bu karşılaşmada sayıyı alan Evrim olması üzerine, Gönüllüler, 10'a 8 skorla Survivor'da büyük ödül oyununu kazandı.