1 Ekim 2019 günü hayatını kaybeden Tarık Ünlüoğlu'nun eşi Gülenay Kalkan'dan duygusal paylaşım

Ünlü oyuncu Tarık Ünlüoğlu 1 Ekim günü tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti. Tarık Ünlüoğlu'nun eşi Gülenay Kalkan, eşinin vefatının 40. gününde '40. gün, sensiz' notuyla bir paylaşımda bulundu. 

Yayınlanma Tarihi: 09.11.2019 11:20
Değiştirme Tarihi: 09.11.2019 14:59

Kurtlar Vadisi gibi kült bir diziyle hafızalarımıza kazınan, sonrasında rol aldığı film ve dizilerde herkesin gönlünde taht kuran Türk dizi ve sinema tarihinin en başarılı oyuncularından biri olan Tarık Ünlüoğlu 1 Ekim 2019 günü 61 yaşında tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti. 

Oyuncu dostları, ailesi ve özellikle de Tarık Ünlüoğlu'nun eşi Gülenay Kalkan, acı haber sonrası resmen yıkıldı. 

Tarık Ünlüoğlu'nun ölümünün ardından 40 gün geçti. Gülenay Kalkan, eşinin bu zamansız  gidişinin acısını yaşarken Instagram hesabından bir paylaşımda bulundu. 

Gülenay Kalkan, eşi Tarık Ünlüoğlu'nun 'Anlatamıyorum' şiirini seslendirdiği ve birlikte fotoğraflarının yer aldığı bir kolajdan oluşan video ile eşinin ölümününün 40. gününü andı. 

Kalkan, yaptığı paylaşıma '40. gün... Sensiz' notunu düştü.

TARIK ÜNLÜOĞLU NEDEN ÖLDÜ?

61 yaşındaki Tarık Ünlüoğlu, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti. Birçok kişi, Tarık Ünlüoğlu'nun bu zamansız gidişi karşısında derin üzüntü ve büyük bir şok yaşamıştı. Öte yandan Tarık Ünlüoğlu neden öldü? sorusunun cevabını da merak etmeye başladılar. 

Ünlü oyuncu Tarık Ünlüoğlu'nun ölümünle ilgili yapan doktoru, "Bir yılı aşkın bir süredir akciğer kanseriyle mücadele ediyordu" demişti.