'Tecavüz' itirafıyla gündeme Zerrin Özer'den Güner Ümit açıklaması: Bu çirkin konuyla alakası yoktur

Zerrin Özer, Armağan Çağlayan'ın programında yaptığı tecavüz açıklamasıyla uzun süre konuşulmuştu. Özer'den yeni bir açıklama daha geldi. Programda yaptığı açıklama isim karışıklığına dikkat çeken Zerrin Özer, 'Bu çirkin konunun SN Güner Ümit Bey ile hiçbir alakası yoktur' dedi. Zerrin Özer'in yaptığı açıklamada ismi geçen kişi, yapımcı Ümit Güner'di.

Yayınlanma Tarihi: 26.03.2021 12:19
Değiştirme Tarihi: 26.03.2021 12:19
'Tecavüz' itirafıyla gündeme Zerrin Özer'den Güner Ümit açıklaması: Bu çirkin konuyla alakası yoktur

Armağan Çağlayan'ın programına katılan Zerrin Özer, kendisine tecavüz eden kişinin Ümit Güner olduğunu doğrulamıştı. Özer, Ümit Günler ile şunları söylemişti: “Geçenlerde gördüm vefat etti. Tabi ki ölen insanın arkasından konuşulmaz. Hakkımı helal etmiyorum.” açıklamasında bulunmuştu. Bu açıklama ardından bazı kanallarda Ümit Güner yerine Güner Ümit'in adı ve fotoğrafı verilince Zerrin Özer'den yeni bir açıklama geldi. 

Zerrin Özer yazılı açıklamada şu ifadeleri kullandı: 

"Sevgili dostum Armağan Çağlayan’ın katıldığım programında konusu geçen şahsın, sunucu ve tiyatro sanatçımız SN. Güner Ümit’in bu çirkin konuyla hiçbir alakası ve bağlantısı yoktur. Güner Ümit Beyin kendisine, ailesine, sevenlerine ve medya mensubu bütün dostlara açıklama yapmayı bir bor bilirim. Zira kendilerinin ve ailesinin çok üzüldüğü duyumunu aldım. Ve şu anda ben de çok üzgünüm. Basında ve medyada yinelenen bu konunun gerçeğini yazmak zorundayım. Tekrarlıyorum. Bu çirkin konunun SN. Güner Ümit Bey ile hiçbir alakası yoktur."

Haber ile ilgili metin girin!.

GÜNER ÜMİT KİMDİR?

Güner Ümit, (d. 1945, Eskişehir), televizyon ekranlarında 1990'lı yıllarda TRT, Star TV, Kanal 6, Kanal D ve Atv ekranlarında gösterilen yarışma programı Turnike'yi sunmuş, ayrıca dublaj sanatçısı olarak da yerli ve yabancı filmlerin seslendirmesinde yer almıştı.Turnike programı, 1992'de TRT 1'de gündüz kuşağı yarışması olarak yayın hayatına başlamış, 1993 yılının başlarında Star Tv'ye transfer olarak yoluna "Süper Turnike" adıyla devam etmişti.1975-1986 yılları arasında TRT 1'de Çarkıfelek isimli yarışmayı da sunmuştu.