'Senin MasterChef'te işin zor kardeşim!' yorumu MasterChef Ebru'yu ağlattı

Tv8 ekranlarının beğeniyle izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye son bölümünde dokunulmazlık oyunu heyecanı vardı. Bir önceki bölümde kaptanların ve takımların belirlendiği MasterChef'te, yarışmacılar dokunulmazlığı kazanmak ve takımlarından herhangi bir eleme adayı çıkarmamak için stüdyoda ter döktü. Şefler, 6 Ekim MasterChef bölümünde yarışmacılardan 'Döner' yapmalarını istedi. Öte yandan kaybeden takım da MasterChef bireysel dokunulmazlığı için mücadele etti ve bu haftanın ilk 2 eleme adayı da bireysel dokunulmazlık sonucu belirlendi. İşte MasterChef son bölümünde yaşananlar ve ekrana yansıyanlar...

Yayınlanma Tarihi: 07.10.2020 10:00
Değiştirme Tarihi: 07.10.2020 10:00

MasterChef 6 Ekim son bölümü, dokunulmazlık öncesi şeflerin ve yarışmacıların kendi aralarındaki diyaloglarıyla başladı. 

Haber ile ilgili metin girin!.
Bu konuşmalar arasında en dikkat çekeni ise, mavi takım yarışmacılarından MasterChef Barbaros ve Kırmızı Takım yarışmacılarından MasterChef Serhat ile MasterChef Eray arasında geçti. 3 yarışmacı arasında ego ve bencillik tartışması yaşandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

O ANLARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

MASTERCHEF DOKUNULMAZLIK YEMEĞİ: DÖNER

MasterChef Türkiye yarışmacılarının merakla beklediği dokunulmazlık oyununda şefler, yarışmacılardan döner menüsü yapmalarını istedi. Şefler öncesinde, örtüyle kapalı olan döner ocaklarını açarken, 2018 yılı MasterChe Türkiye finalinde yaşanan bir talihsizliğe atıfta bulundu. 2018 finalinde, şefler MasterChef Türkiye şampiyonunun kazanacağı kupayı sunarken, küçük bir talihsizlik yaşayarak yere düşürmüştü. O görüntüler de dün yeniden ekrana getirildi ve stüdyoda gülüşmeler yaşandı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

KIRMIZI TAKIMIN DÖNERİ DEVRİLDİ

MasterChef son bölümünde, kırmızı takım adına döner ocağının başında MasterChef Serhat vardı. Serhat, tam döneri keseceği sırada döner devrildi. MasterChef Serhat'ın yardımına takım arkadaşı Eray yetişti. 

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef'te kim kazandı sorusu, TV8 ekranlarında yarışmayı izleyen çok sayıda kişinin merak ettiği bir konuydu. MasterChef yarışmacılarının oluşturduğu döner menüsünden tadım yapan şefler, daha kazanan takımı açıkladı. MasterChef 6 Ekim 2020 dokunulmazlık oyununu kazanan, MasterChef Mavi Takım yarışmacıları oldu. 

Haber ile ilgili metin girin!.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK TABAĞI: SEBZE TARTAR

Masterchef'te dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takım, daha sonra bireysel dokunulmazlık için karşı karşıya geldi. Haftanın ilk bireysel dokunulmazlık oyununuda yarışmacılardan, Mehmet Şef'in imza tabağı Sebze Tartar istendi. 'Gayet basit ancak teknik bir tabak' diyerek tabağı anlatmaya başlayan Mehmet Şef, yarışmacılardan neleri istediğini detaylı şekilde ifade etti. 

Haber ile ilgili metin girin!.

"İŞİN ZOR KARDEŞİM, KENDİNİ TOPARLA"

MasterChef Türkiye bireysel dokunulmazlık oyununda istenen Sebze Tartar tabağında istediğini yapamayan MasterChef Ebru, şeflerin eleştirisiyle karşılaştı. Tabakta olması gereken birkaç ürünün olmadığını söyleyen Ebru'ya Mehmet Şef, 'Bu ne biliyor musunuz? Türlü... Senin MasterChef'te işin zor kardeşim, acilen kendini toparlaman lazım' dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

O ANLARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI 

Ebru, şeflerden aldığı eleştiri sonrası tezgahına dönünce büyük bir üzüntü yaşadı ve gözyaşlarına hakim olamadı. Ebru bu anlarda, 'Yapamıyorsam giderim. Ne yapayım? Olmuyorsa gideyim yani.' dedi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Takım oyunu ardından bireysel dokunulmazlık için tezgahlarının başına geçen MasterChef kırmızı takım yarışmacıları, Mehmet Şef'in imza tabağı Sebze Tartar için mücadele verdi. Şefler, verilen sürenin ardından hazırlanan tabaklardan tadım yaparak, bireysel dokunulmazlığı kazanan yarışmacının ismini açıkladı. Sebze Tartar tabağında önce çıkan yarışmacılar, MasterChef Berker, MasterChef Sefa ve MasterChef Serhat oldu. Serhat, bireysel dokunulmazlıkta üçüncü olan isim olarak açıklandı. Bu haftanın ilk dokunulmazlığını kazanan ismi ise Şef Somer Sivrioğlu oldu. Somer Şef, bireysel dokunulmazlığı kazanan ismin MasterChef Sefa olduğunu belirtti. 

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF İLK ELEME ADAYI KİM OLDU? POTAYA KİM GİTTİ?

MasterChef Türkiye son bölümünüde bireysel dokunulmazlığı kazanan MasterChef Sefa, bir arkadaşının eleme adayı olarak belirledi. Sefa, eleme adayı olarak MasterChef Serhat'ı seçti. 

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF İKİNCİ ELEME ADAYI OYLAMAYLA BELİRLENDİ

Dokunulmazlığı kaybeden MasterChef kırmızı takım yarışmacıları, haftanın ikinci eleme adayını belirlemek ve bir ismi daha potaya yollamak için oylama yaptı.

Haber ile ilgili metin girin!.

MasterChef Ebru 1. oyunu Walison'a 2. oyunu da Eray'a verdi.

MasterChef Eray, 1. oyunu Ebru'ya 2. oyunu da Walison'a attı.

MasterChef Walison 1. oyunu Tanya'ya 2. oyunu da Berker'e verdi.

MasterChef Berker 1. oyunu Walison'a 2. oyunu da Ebru'ya verdi. 

MasterChef Tanya 1. oyunu Walison'a 2. oyunu da Eray'a attı.

MasterChef Serhat, 1. oyunu Tanya'ya 2. oyunu da Walison'a attı.

MasterChef Sefa 1. oyunu Ebru'ya, 2. oyunu da Walison'a verdi.

Böylece MasterChef Türkiye'de 2. eleme adayı MasterChef Walison seçildi.