'Sakın evde sıkıldık demeyin' paylaşımıyla çok konuşulan Arzu Sabancı bu sözlere açıklık getirdi

Arzu Sabancı geçtiğimiz günlerde boğaz manzaralı bir fotoğrafın üzerine uzunca bir yazı yazarak 'Evde kal' çağrısında bulunmuştu. Bu paylaşımı nedeniyle eleştirilerin odağında kalan Arzu Sabancı'dan yeni bir açıklama geldi. Kendisinin de koronavirüsü ağır şekilde atlattığını söyleyen Arzu Sabancı bakın konuya nasıl açıklık getirdi? 

Yayınlanma Tarihi: 23.04.2021 11:40
Değiştirme Tarihi: 23.04.2021 11:40
'Sakın evde sıkıldık demeyin' paylaşımıyla çok konuşulan Arzu Sabancı bu sözlere açıklık getirdi

Koronavirüs salgınıyla ilgili bir paylaşımda bulunan cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Arzu Sabancı, takipçilerine 'Evde kal' çağrısı yapmıştı. Paylaştığı fotoğrafta boğaz manzarası yer alan Arzu Sabancı, bu paylaşımı nedeniyle sert eleştirilerin de hedefinde yer almıştı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Sabancı manzarasının fotoğrafını yayınladığı paylaşımda "Aşı da olsanız, hastalığı geçirmiş, antikorunuz da olsa risk her zaman var. Evde kalmaya, işiniz müsaade ediyorsa sokağa çıkmamaya, çift maske ve mesafeye devam. Tam kapanma olmasa bile biz kendi irademizle tam kapanma yapabiliriz. Yaz aylarını, güzel günlerin hayalini kurarak, umudumuzu kaybetmeden. Sakın evde sıkıldık demeyin. Rahat nefes aldığını güne... Evinizde olduğunuza şükrederek, evde kalmaya devam" ifadelerini kullanmıştı. Ancak Sabancı'nın paylaşımı kısa sürede tepki çekmişti.

Tepki çeken paylaşımın ardından Tuba Kalçık'a konuşan Arzu Sabancı, daha önce kendisinin de hastanede koronavirüs tedavisi gördüğünü açıklayarak, insanların ateşler içinde hastane odasında 1 saati yaşasalardı, 365 gün evde kalmaya razı olacaklarını, kendisinin iyi niyetle çağrıda bulunduğunu söyledi.