'Sadakatsiz' dizisinde 'Aras karakterine hayat veren Berkay Ateş'in büyük aşkı ortaya çıktı!

Şimdilerde 'Sadakatsiz' dizisinde 'Aras karakterine hayat veren Berkay Ateş, yeni bir aşka yelken açtı. 34 yaşındaki ünlü oyuncunun Kadın Milli Voleybol Takımı oyuncularından biri ile aşk yaşadığı ortaya çıktı.

Yayınlanma Tarihi: 06.12.2021 09:20
Değiştirme Tarihi: 06.12.2021 09:24
'Sadakatsiz' dizisinde 'Aras karakterine hayat veren Berkay Ateş'in büyük aşkı ortaya çıktı!

Yeni sezonda Kanal D'nin fenomen dizisi 'Sadakatsiz'in kadrosuna katılan ve dizide 'Aras Ateşoğlu' karakterine hayat veren Berkay Ateş, gönlünü ünlü bir voleybolcuya kaptırdı.
Arkadaş ortamında tanışan 34 yaşındaki Ateş ile kendisinden dört yaş küçük Simge Aköz'ün (30) yeni bir aşka yelken açtığı ortaya çıktı.

Daha önce 'Çukur', 'Alev Alev', 'Anne' gibi dizilerde rol alan ünlü oyuncunun seti olmadığı dönemde ise Simge Aköz'ün maçlarını izlemeye salona gittiği öğrenildi.
Simge Aköz ile Berkay Ateş, geçtiğimiz günlerde Kadın Milli Voleybol Takımı oyuncusu Ebrar Karakurt ve oyuncu Güven Murat Akpınar'la bir araya gelmişti.

"TEPKİLER FAZLALAŞTI" 

Öte yandan Berkay Ateş, geçtiğimiz aylarda Hakan Gence'ye verdiği röportajda; 'Tanınıyor olmak neleri değiştirdi?' sorusuna şu sözlerle yanıt vermişti: 

"Sokakta tepkiler fazlalaştı. Ama hayatımda değişen bir şey olmadı. Sevdiğim insanlarlayım. Kadın ilgisi de erkek ilgisi de arttı. Aslında izleyici ilgisi arttı. İnsanlarla sokakta buluşabilmek, konuşabilmek güzel."
 

İlgili Sayfalar: Magazin