Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Piyasada öyle bir para yok'

'Piyasada öyle bir para yok'

Nebahat Çehre dizi starlarının bölüm başı aldıkları iddia edilen astronomik ücretlerle ilgili konuştu.

11.10.2017 12:06

Usta sanatçı Nebahat Çehre, dizi starlarının bölüm başı aldıkları astronomik ücretlerin gerçeği yansıtmadığını belirterek, yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.

Akmerkez'deki bir restoran çıkışı objektiflere yansıyan Nebahat Çehre, 'Şoför Nebahat' karakterini andıran imajıyla ilgili hatırlatma üzerine gülümseyerek, "Evet ama orada ben oynamadım" cevabını verdi.

Son dönemde 13 bölümü bile görmeden ekrandan kalkan diziler nedeniyle proje yapmaya korkar olduğunu ifade eden usta sanatçı, "Ben de bir şey yaparken kalksın istemiyorum. İyi olsun diye titizleniyorum. Evet 2,5 sene oldu yapmıyorum. Yani bu nedenle istemiyorum. Özledim ama 13 bölüm bile tutturmadan biten diziler var. Benim de başıma gelsin istemiyorum. Kimse işinin kalkmasını istemez" dedi. 

"O ücretler abartılı"
Çehre, "Kenan İmirzalıoğlu'nun yeni başlayacak dizi için bölüm başına 350 bin TL alacağı" iddiasına, "Artık 80 ülkeye gidiyor bizim diziler. Hollywood'ta alan insan yaptığı zaman ömür boyu yaşayacak şartları var, burada ne alınıyor? Yok canım zannetmiyorum o rakamları. Piyasada öyle bir para yok abartılı bence. Ancak almaları lazım, 80 ülkeye gidiyor. Giden ülkelerden para alamıyor oyuncular. Dönen dizilerden de tekrarlardan da alamıyorsunuz" şeklinde konuştu. (Milliyet)

Yorumlar | 0
üye profil