'Oğlumdan 10 gündür haber alamıyorum' diyen Özcan Deniz Feyza Aktan hakkında suç duyurusunda bulundu

Özcan Deniz, eski eşi Feyza Aktan hakkında, oğlunu kendisine göstermediğini gerekçe göstererek suç duyurusunda bulundu. Savcılık çıkışında soruları yanıtlayan Özcan Deniz, '10 gündür oğlumdan haber alamıyorum' ifadelerini kullandı. 

Yayınlanma Tarihi: 28.04.2021 15:42
Değiştirme Tarihi: 28.04.2021 15:42
'Oğlumdan 10 gündür haber alamıyorum' diyen Özcan Deniz Feyza Aktan hakkında suç duyurusunda bulundu

Hürriyet'te yer alan habere göre Özcan Deniz ve eski eşi Feyza Aktan arasında ‘Şiddet ve velayet” davasıyla başlayan gerilim devam ediyor. Ünlü şarkıcı, ağabeyi Ercan Deniz ile birlikte Çağlayan Adliyesi’ne giderek eski eşi Feyza Aktan hakkında suç duyurusunda bulundu. Eski eşinin oğlu Kuzey’i kendisine göstermediğini iddia eden Özcan Deniz, savcılığa sunduğu dilekçede oğlundan haber alamadığına yer verdi.

Savcılık çıkışı soruları yanıtlayan Özcan Deniz, oğlu Kuzey’in bugün doğum günü olduğunu ve kendisini göremediğini ifade etti. Özcan Deniz, “10 gündür oğlumdan haber alamıyorum. Güvenlik kamerasından bazı görüntüler gördüm, tedirgin oldum. Onlar bende kalsın. Savcılığa sunduk. Oğlumun bugün doğum günü. Onunla bir araya gelemiyorum” dedi. Özcan Deniz, “Oğlumu ayda 4 kere görüyorum. Bu ne benim için ne de oğlum için yeterli değil.” diyerek sözlerini sürdürdü.

Özcan Deniz, eski eşi Feyza Aktan’ın şiddet iddialarıyla ilgili sorulara “Görüyorsunuz ben burada hukuksal olarak haklarımı arıyorum. Bunun cevapları burada verilir. O yüzden bu magazinel bir durum değil benim için. Hepsinin cevaplarını alacaksınız. Hepsi yargıda olan durumlar. Ne desem yargıyı etkilemiş olurum.” diye yanıt verdi.