'Muhteşem Danton ve Genç Arthur'un İnanılmaz Hikayesi' sihirli bir dünyaya davet ediyor!

Yayınlanma Tarihi: 02.04.2019 19:26 | Değiştirme Tarihi: 02.04.2019 20:12

İki sihirbaz, iki oyuncu ve sekiz dansçı, dramatik aksiyon ve harika bir şov ile izleyicileri sihir dolu bir sahneye çağırıyor. DasDas’ın bu sezonki yeni oyunlarından ‘Muhteşem Danton ve Genç Arthur’un İnanılmaz Hikayesi’, büyülü bir dünyanın perdesini aralıyor.

Dünya Sihirbazlar Birliği tarafından Merlin Ödülü’ne layık görülen, ‘Yetenek Sizsiniz’ programının da şampiyonlarından Burak Sanlı ve Kıvanç Özkönü sihirle dramatik tiyatronun içe içe geçtiği ‘Muhteşem Danton ve Genç Arthur’un İnanılmaz Hikayesi’ oyunu ile tiyatro severlerle buluşuyor. Kıvanç ve Burak’a başarılı oyuncular Şeyma Gökçe Cengiz ve Gürhan Elmalıoğlu ile dansçılar eşlik ediyor.

Volkan Yosunlu ve Alper Baytekin’in hem kaleme alıp yönettiği, Ammar Adiloğlu’nun koreograflarını hazırladığı oyun seyircileri geçmişe götürüyor. 1800’lü yılların sonunda Budapeşte’de, dönemin ünlü sihirbazlarından Danton’un, adından sıkça bahsettirdiği zamanlarda başlayan hikayede Danton’un, yetenekli genç Arthur’la yollarının kesişmesi, ikilinin hayatını tamamen değiştiriyor. Oyun, her yaştan izleyiciyi sihir dolu dünyasının içine çekiyor.

30 Mart’ta DasDas Sahne’de sahnelenecek ‘Muhteşem Danton ve Genç Arthur’un İnanılmaz Hikayesi’, sezon boyunca DasDas’ın Metropol İstanbul’daki yeni yerinde tiyatroseverlerle buluşmaya devam edecek.

DasDas Sahne Gösteri Tarihleri : 30 Mart – 28 Nisan – 11 Mayıs – 29 Mayıs

Basın İletişim:

İletişim Deposu

Zümrüt Burul

TEL: 0536 4866366

zumrutburul@iletisimdeposu.com