Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Minik' o sözler yüzünden sahneyi durdurdu!

'Minik' o sözler yüzünden sahneyi durdurdu!

İçerde dizisi ile adından söz ettiren 'Minik' karakterinin sahibi Seyithan Özdemir, Yaşamak Güzel Şey filminin çekimlerinde şaşırttı!

26.03.2017 11:58

Ekranların fenomen dizisi “İçerde” de canlandırdığı “Minik” karakteri ile büyük ilgi gören Seyithan Özdemir, Yaşamak Güzel Şey filminin çekimleri sırasında Müfit Can Saçıntı’yı bir hayli şaşırttı. Senaryo gereği Saçıntı’ya hakaret içerikli bir kelime kullanması gereken “Minik” lakaplı oyuncu, o kelimeyi kullanamayacağını söyleyince, sahne dakikalarca çekilemedi.

'Bana hakaret etsin diye yalvardım!'
14 Nisan’da vizyona girecek olan Yaşamak Güzel Şey filminde, sürpriz bir rolle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan “Minik” lakaplı oyuncu Seyithan Özdemir, setteki tavırları ile herkesin sevgisini kazandı.

Filmin yönetmeni ve başrol oyuncusu Müfit Can Saçıntı ile karşılıklı sahnelerinde, Saçıntı’ya hakaret içerikli bir sözcük kullanması gereken Özdemir “Ben sizi çok seviyorum Hocam; bu kelimeyi size söyleyemem” diyerek sahneyi durdurdu.

Saçıntı, bu sözcüğü rol gereği söyleyeceğini anlatmak ve “Minik”i ikna etmek için dakikalarca dil döktü.

'Bu sahneyi asla unutmayacağım!'
Bu sahnenin, yönetmenlik hayatının en özel sahnelerinden biri olduğunu belirten Saçıntı “ Ben böyle güzel kalpli bir insan çok az gördüm. Sert görünümünün altında melek gibi bir kalbi var. Rol gereği bile olsa, kötü bir sözcük kullanamadı. Dakikalarca bana hakaret etsin diye yalvardım.Bu sahneyi asla unutamayacağım” dedi.

Yorumlar | 1
üye profil
AnarAtakan 2 yıl önce
Bir şey anlamadımrn