'Kırmızı Oda' Cuma gününün en çok izlenen yapımı oldu!

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği ve TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Kırmızı Oda yeni bölümüyle ekranlara damga vurdu. Kırmızı Oda, TV8’de ekrana gelen 47. bölümüyle AB’de ve ABC1 kategorilerinde birinci olarak cuma gününün çok izlenen yapımı oldu.

Yayınlanma Tarihi: 16.10.2021 10:41
Değiştirme Tarihi: 16.10.2021 10:41
'Kırmızı Oda' Cuma gününün en çok izlenen yapımı oldu!

Rezzan’ın aile sırrı, Zekiye’nin annelik mücadelesi ve Derya’nın içsel sorguları

Doktor Hanım Rezzan’ın anlattıklarıyla Afet’in intiharında Nevin’den şüphelenmekte haklı olduğunu anlar. Geçmişte yaşadıklarıyla hem Doktor Hanım’ın hem de izleyicinin yüreğini burkan Rezzan ilk ziyaretine göre ise kendini daha net ifade etmeye başlamıştır. Doktor Hanım Rezzan’ı korumak adına güç de olsa babasına Nevin’in Afet’e yaşattıklarından ve aslında kendisinin de hasta olmasından bahseder…

Zekiye kulaklarında bir duyma problemi yaşamaya başlamıştır. Kliniğe gelişinde ise Tuna’nın komşularının oğlu ile tanışmasına şahit olur ve zaten Tuna’nın evlenmesini istediği için bu durum çok hoşuna gider. Zekiye kızının ise görüştüğü kişilerden hoşnut değildir, onun zor durumda kalmasına dair endişelerini anlatır.

Derya Doktor Hanım’a Musa ile arasındaki ilişkiden bahseder ve kendine dair vicdani sorularını ona yansıtarak yöneltir. Derya’nın annesine benzemekten korktuğunu sezen Doktor Hanım onu kendi gerçeği ve vicdani ile yumuşakça yüzleştirmeye çalışır.

Kırmızı Oda, yeni bölümüyle 22 Ekim Cuma akşamı 20:00’de TV8’de…

İlgili Sayfalar: Magazin