'Ketenpere'nin fragmanı yayınlandı!

'Ketenpere'nin fragmanı yayınlandı!

'Ketenpere' filminin bol kahkahalı ve aksiyonlu fragmanı yayınlandı. Merakla beklenen film 3 Kasım'da Türkiye ve Avrupa'da vizyona girecek.

Başrollerinde Şafak Sezer, Hakan Ural, Mehmet Esen, Elif Erol, Serkan Şengül ,Ali Şentürk ,Turabi ve Volkan Başaran'ın yer aldığı 'Ketenpere' filminin bol kahkahalı ve aksiyonlu fragmanı yayınlandı. Fragman yurtdışındaki izleyiciler için 5 ayrı altyazı seçeneğiyle YouTube Film İstanbul kanalında yayınlanıyor.

Fragmanı izlemek için tıklayın!

Senaryosunu Şafak Sezer'in yazdığı, yönetmenliğini Kamil Çetin'in üstlendiği, filmde Şafak Sezer ve "Kolpaçino" filminin efsane oyuncu ekibi, yepyeni bir macerayla izleyici karşısında olacak. 3 Kasım'da tüm Türkiye ve Avrupa'da vizyona girecek olan 'Ketenpere' filminin yapımcılığını ise, İsmail Filiz ve Sefa Tiryaki üstleniyor. Filmde, dizilerde yer alan bir figüranın başından geçen talihsiz ama bir o kadar da komik olaylar anlatılıyor.

Filmde usta isimlerin yanı sıra ayrıca; Abidin Yerebakan, Orhan Aydın, Uğur Kalabaş, Ali Yerlikaya, Ümit Okur, Şenol İpek, Ömer Kurt ve Cenk Acarlar gibi isimler de rol alıyor…

Görüntülenme : 0 Güncelleme Tarihi: 07/10/2017 17:02:26
Yayınlanma Tarihi: 07/10/2017 16:58:18

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin