'İlişkimiz eşsiz ve modern' demişti: Cyrus-Hemsworth çifti ayrıldı

Hollywood'un ünlü çifti Miley Cyrus ve Liam Hemsworth boşanacaklarını açıkladı. 2009 yılında çekilen The Last Song filminin setinde tanıştıktan sonra 10 sene birlikte olan Miley Cyrus ve Liam Hemsworth geçtiğimiz yıl evlenmişti. 

Yayınlanma Tarihi: 11.08.2019 12:50
Değiştirme Tarihi: 11.08.2019 12:50
'İlişkimiz eşsiz ve modern' demişti: Cyrus-Hemsworth çifti ayrıldı

Şarkıcı Miley Cyrus ve 8 aydır evli olduğu oyuncu eşi Liam Hemsworth'un ayrıldığına dair iddialar doğru çıktı. Şarkıcının sözcüsü ayrılığı doğruladı, sürece saygı duyulmasını istedi. 

Cyrus'un sözcüsü ayrılık iddialarını doğrulayan bir açıklama yapıp "Liam ve Miley ayrılma kararı aldı" ifadesini kullandı, hayranlardan 'sürece saygı duymalarını' istedi.

People sitesine konuşan sözcü, "Partner ve birey olarak sürekli gelişen ve değişen Miley ile Liam, kendilerine ve kariyerlerine odaklanırken en iyisinin bu olduğuna karar verdiler. Bakımı üstlendikleri tüm hayvanların ebeveyni olarak kalmaya devam edecekler" ifadelerini kullandı. Çiftin 7 köpek, 3 kedi ve 2 domuz olmak üzere 16 evcil hayvanı var.

26 yaşındaki Cyrus ve 29 yaşındaki Hemsworth bir dargın bir barışık süren ilişkilerini Aralık 2018'de evlilikle bir üst düzeye taşımıştı. Cyrus ilişkilerini 'eşsiz' ve 'modern' olarak tanımlamıştı.

Cyrus'un bu hafta bir Instagram fotoğrafında parmağında yüzüğünün olmadığı görülmesi sonrası ayrılık iddiaları ortaya atılmıştı.