Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Hemşirelerin telefonlarını çalmaya çalıştım'

'Hemşirelerin telefonlarını çalmaya çalıştım'

İrem Derici katıldığı radyo programında çarpıcı açıklamalar yaptı.

14.11.2017 14:10

“Bazı aşklar yarım kalmalı” isimli yeni şarkısıyla Yasemin Şefik’in Best FM’deki programına konuk olan İrem Derici samimi açıklamalar yaptı.

Hastanede kaldığı süreci de anlatan Derici; “Yoğun bakımdaydım. Evet, ama adındaki gibi vahim değildi. Sadece bakımım yoğundu. Zaten sonrasında Berkay konserine koşarak gittim, sahneye çıktım. O süreçte cep telefonu yasak hastanede, hemşirelerin telefonlarını çalmaya çalıştım...

"Sosyal medyadan soğudunu belirten İrem Derici; Yüzüme filtre yapmaktan parmak kanseri olacağım. Gün ışığında çek bi o mükemmel cep telefonlarıyla. Sakalım varmış gibi. Selfie çektim geçen gün sakalım var... Traş olup otur yani. Instagram için giyinir oldum. İşim gereği kullanmak zorundayım. Soğudum ama artık sosyal medyadan” dedi.

Tarkan'a övgü dolu sözler
Tarkan hayranlığını her zaman dile getiren İrem Derici; “Tarkan konserinde kafamda Tarkan bandanasıylaydım. Kulise geçtik fotoğraf çektirdik. Ağzımı açamadım. Tarkan’ın yanında güzel çıkmak diye bir şey söz konusu değil.Tarkan aurası diye bir şey var. Ve o aura eşinde de var.”

Yorumlar | 0
üye profil