'Değiştim, başardım' diyen Reynmen ailesine araba satın alıp hediye etti

Gerçek adı Yusuf Aktaş olan sosyal medya fenomeni Reynmen, vefalı evlat olduğunu kanıtladı. Ailesine son model bir araba alan Reynmen, ailesinin ve kendisinin yaşadığı mutluluğu Instagram hesabından takipçilerine paylaştı. 

Yayınlanma Tarihi: 02.11.2019 12:24
Değiştirme Tarihi: 02.11.2019 12:26
'Değiştim, başardım' diyen Reynmen ailesine araba satın alıp hediye etti

Geçtiğimiz seneye Derdim Olsun ve Ela parçalarıyla, daha öncesinde de Youtube üzerinden yayınladığı videolarla damga vuran sosyal medyanın en ünlü isimlerinden Reynmen (Yusuf Aktaş) ailesine bir araba aldı. Baba Aktaş, oğlu Reynmen'in aldığı bu hediye karşısında epey duygulandı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Her paylaşımıyla adından söz ettiren genç fenomen, bu zaman kadar kazandığı parayla ailesine son model bir araba aldı. Oğlunun hediyesi karşısında duygusal anlar yaşayan Reynmen'i babası, "Benim edebiyatım kuvvetli değildir. Duygularımı da pek belli edemem ama gerçekten düşkünüm size. Biriniz birinizden farkı yok emin olun." şeklinde konuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Reynmen ise "Bazı şeyleri parayla satın alamazsınız. Az önce duyduğunuz şeyleri duymak İçin yaşadım hayatımı... Görevimi tamamladım. Artık hiçbir şeyi olmayan, hiçbir b.ku beceremeyecek kadar gereksiz hissettirebileceğiniz bir insan değilim. Kalktım kendi sokağımdan, Türkiye'ye mal ettim kendimi. Aileme faydalı oldum, kendimi geliştirdim. Değiştim, başardım. Kim ne derse desin!" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.