Ümit Erdim, kendisini eleştiren takipçilerine Killa Hakan tarzıyla yanıt verdi

Yayınlanma Tarihi: 01.11.2019 16:21 | Değiştirme Tarihi: 01.11.2019 16:39

Hayat Bilgisi dizisinde Arif karakteriyle hayatımıza giren ve gönüllerde taht kuran, Gönül ve Selena dizileriyle de iyi oyunculuğunu kanıtlayan Ümit Erdim, aldığı kiloların aksine, verdiği kilolar yüzünden eleştirildi.

Bir döneme damgasını vuran Hayat Bilgisi, Gönül ve Selena gibi dizilerde rol alan Ümit Erdim'in kilolarıyla başı dertteydi. Erdim, tüp mide ameliyatı olarak 69 kiloya düşmüştü. Oyuncu, sosyal medya hesabından yayınladığı videoda Killa Hakan tarzıyla konuşarak takipçilerinin eleştirilerine yanıt verdi.

KİLLA HAKAN KİMDİR?

Babası güreşçi olan Killa Hakan'ın gerçek adı Hakan Durmuştur. 3 Mart 1973 tarihinde dünyaya gelen Killa Hakan'ın (Hakan Durmuş) ailesi 1960 yıllarında Almanya'ya göç etti. Almanya'nın Türk populasyonu en yok bölgelerinden biri olan Kreuzberg'te doğup büyüyen Killa Hakan'ın babası Ali Rıza Durmuş güreşçidir. 

Getto hayat yaşayan Hakan sokaklarla erken yaşta tanışmış ve genç yaşlarında hapse girmiştir. Cezaevi yıllarında sürekli sözler yazmıştır.

ÜMİT ERDİM KİMDİR?

Ümit Erdim 1985 yılının 15 Haziran günü Kocaeli'nde dünyaya geldi. İlkokul ve ortaokul eğitiminin ardından İzmit Atılın Anadolu Lisesi'ni bitiren Ümit Erdim, 1998 - 2003 yılları arasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarında oynadı. Hayatımıza, sevilen ve çok izlenen Hayat Bilgisi dizisiyle dahil olan Ümit Erdim, Gönül ve Selena gibi dizilerde de başarıyla oyunculuk yapmıştır. Ümit Erdim, 22 Mayıs 2017 yılında Seda Çınar dünya evine girdi. Ümit Erdim, TV8 ekranında sabahları izleyiciyle buluşan 8'de Sağlık programında da moderatörlük yapmaktadır.