Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Çocuklarımdan gizli duşta ağladım'

'Çocuklarımdan gizli duşta ağladım'

Angelina Jolie, Brad Pitt’ten boşandıktan sonra samimi itiraflarda bulundu.

27.07.2017 11:47

Oscar ödüllü aktris Angelina Jolie verdiği bir röportajda, eşi Brad Pitt ile ayrıldıktan sonraki dönemi anlattı. Angelina, çocuklarından gizli banyoda ağladığını ilk kez itiraf etti.

Angelina Jolie, ABD'de bir moda dergisine röportaj verdi. Jolie, aktör Brad Pitt ile boşanmasının perde arkasıyla ilgili daha önce hiç açıklamadığı itiraflarda bulundu.

Angelina Jolie ve  Brad Pitt , geçen Eylül ayında boşandı. Ayrılıkların üzerinden 10 ay geçmesinin ardından Jolie, ayrılığını ayrılığın ayrıntılarını ilk kez açıkladı. 42 yaşındaki güzel oyuncu, ikilinin arasındaki ilişkinin 2016 yazında, ‘First They Killed My Father”ın Cambodia’daki çekimlerindeyken, zayıfladığını söyleyerek “Bu benim için hayatımın en zor zamanıydı, sadece havadan sudan şeyler konuşmak için bir araya gelen insanlar gibiydik.” dedi.

"Çocuklarımdan gizli duşta ağladım"
Jolie sözlerine “Böyle durumlarda çocukların gözleri önünde değilde duşta ağlamanın çok önemli olduğunu düşünüyorum. Siz emin olmasanız bile onların her şeyin iyi olacağını düşünmeleri çok mühim.” açıklamasında bulundu. 

Yorumlar | 0
üye profil