'Bizimkiler'in 'Cemil'i Uğurtan Sayıner: "Cemiller ölmez!"

İzmir'de hastaneye kaldırılan Bizimkiler dizisinin Cemil'i Uğurtan Sayıner, sevenlerine seslendi. "Cemiller ölmez" diyen Sayıner'in sağlık durumunun iyiye gittiği belirtildi. 

Yayınlanma Tarihi: 10.08.2020 16:22
Değiştirme Tarihi: 10.08.2020 16:22
'Bizimkiler'in 'Cemil'i Uğurtan Sayıner: 'Cemiller ölmez!'

'Bizimkiler' dizisinde Cemil karakterini canlandıran Uğurtan Sayıner, İzmir'de yaşlılığa bağlı sebeplerden dolayı geçen perşembe hastaneye kaldırılmıştı. Hastane yetkililer, 76 yaşındaki usta oyuncunun ileri yaşla beraber, yeme bozukluğu ve sıvı elektronik dengesizliği sebebiyle kilo kaybı yaşadığı ve bilincinin açık olduğunu belirtti. 

Sayıner, sanatçı dostlarının sosyal medya hesabından sevenlerine bir mesaj da yayınladı: "Sayın basın mensubu arkadaşlarım ve çok kıymetli hayranlarım; son günlerde sosyal medya, TV ve basında çıkan sağlık durumumla ilgili olumsuz haberlerin hepsi gerçek dışıdır. Genel bir sağlık düzenlemesi için hastanede yatmaktayım. Sanılanın aksine sağlık durumum iyiye gitmekte. Bu süreçte bana desteği olan Sayın Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Tunç Soyer ve eşi, hastanemizin kıymetli başhekimi, değerli dostlarım ve iyi dileklerini esirgemeyen siz çok kıymetli hayranlarıma sonsuz teşekkür ederim. ‘Cemiller ölmez’ diyor ve sizleri çok seviyorum. İyi ki varsınız."

Haber ile ilgili metin girin!.