'Ben sütyen bile takmıyorum sizi mi takacağım' açıklamasıyla gündeme gelen Aynur Aydın gerçeği itiraf etti

'Ben sütyen bile takmıyorum sizi mi takacağım' açıklamasıyla gündeme gelen Aynur Aydın gerçeği itiraf etti
Yayınlanma Tarihi: 11.01.2020 09:57
Değiştirme Tarihi: 11.01.2020 09:57

Şarkıcı Aynur Aydın, geçtiğimiz günlerde Twitter hesabından, "Ben sütyen bile takmıyorum, sizi mi takacağım?" yazarak paylaşımda bulunmuştu. Aydın, ses getiren ve birçok yerde haber olan bu açıklamayla ilgili yeni ifadeler kullandı. 

Twitter hesabından yaptığı "Sütyen" paylaşımı ile çok konuşulan şarkıcı Aynur Aydın, fotoğraf çekimi için geldiği 4. Levent'deki stüdyoda gazetecilerin sorularını yanıtladı. Aydın, günlerce konuşulan "Sütyen takmıyorum" paylaşımıyla da ilgili açıklama yaptı.

"BEN SÜTYEN BİLE TAKMIYORUM SİZİ Mİ TAKACAĞIM"

Aynur Aydın, geçtiğimiz günlerde "Ben sütyen bile takmıyorum. Sizi mi takacağım?" şeklindeki paylaşımı ile sosyal medyada gündem olmuştu. 34 yaşındaki şarkıcı Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Ben sütyen bile takmıyorum.. sizi mi takacağım..." yazdı. Twitter'da bir anda gündeme oturan Aynur Aydın'a binlerce yorum gelmişti.

Haber ile ilgili metin girin!.

"ATTIĞIM TWEET ESPRİYDİ"

34 yaşındaki şarkıcı olay olan paylaşımıyla ilgili konuştu. Aydın, "Twitter benim çok eğlendiğim bir platform. Bazen birilerine gönderme yapıyorum, bazen de geyik yapıyorum. Son attığım Tweet bir espriydi. Tabii ki sütyen takıyorum" diyerek paylaşımının şaka amaçlı olduğunu dile getirdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Güzel şarkıcı, ünlüler arasında akım haline gelen 'hafıza sildirme' operasyonu hakkında da konuştu. "Benim hafızam otomatik olarak siliniyor. Hatta bu bizim ailede de var." diyen şarkıcı muhabirleri güldürdü.