Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Aşkımı kitapta yazacağım'

'Aşkımı kitapta yazacağım'

Emel Sayın, yılbaşı sahnesi için Kıbrıs'a giderken Atatürk Havalimanı'nda gazetecilere açıklamalarda bulundu.

01.01.2018 16:12

Yeni yılda yeniden doğmuş gibi heyecanlandığını belirten Emel Sayın, "Yılbaşında Kıbrıs'ta olacağım. Yılbaşı insanı motive ediyor, yeni bir hayat başlıyormuş gibi düşünüyorsun, yeni kararlar almaya yönlendiriyor" dedi.

Yılbaşında sahneye çıkacak şarkıcıların aldığı ücretlerin inandırıcı olmadığını dile getiren Sayın, "Ben inanmıyorum, her sene oluyor bu. Keşke öyle olsa" şeklinde konuştu.

Geçen yıl hayatını kaybeden Tarık Akan'a olan aşkını itiraf eden usta sanatçı, "Tarık Akan'la o dönem evlenmeyi düşünmediniz mi?" sorusuna, gülerek, "Karıştırmayın şimdi oraları, kitap geliyor kitap. Yazmaya başladım şimdi burada hepsini anlatırsam olmaz. Bazı şeyler kitaba kalsın" cevabını verdi.

Emel Sayın, müzikal projesi ve müzik programı teklifi aldığını ve bunları değerlendireceğini sözlerine ekledi.Sayın, Kıbrıs'taki Ercan Havalimanı'nda ise otel yönetimim kendisi için tuttuğu Noel Baba kostümü giyen bando takımının, 'Mavi Boncuk' şarkısını çalarak karşılandı. O anı instagram hesabından paylaşan sanatçı, "Karşılama sürprizine bayıldım" diyerek otel yönetimine teşekkür etti. (Milliyet)

Yorumlar | 0
üye profil