'250 bin TL' iddiası Demet'i çıldırttı! Hepsini sildi

Demet Akalın, hayatını futbolcu Gökhan Çıra ile birleştirmeye hazırlanan Selin Ciğerci'nin kına gecesine katılmış, bu geceden yaptığı paylaşımları sosyal medya hesabından silmişti.

Yayınlanma Tarihi: 24.10.2019 20:28
Değiştirme Tarihi: 24.10.2019 20:28
'250 bin TL' iddiası Demet'i çıldırttı! Hepsini sildi

İddiaya göre Demet Akalın, Selin Ciğerci'nin organizasyon şirketiyle 250 bin TL'lik anlaşma yaptığını öğrenince paylaşımları sildi.

Futbolcu sevgilisi Gökhan Çıra ile dünyaevine girmeye hazırlanan ünlü şarkıcı Selin Ciğerci, geçtiğimiz günlerde kına gecesi yapmıştı. Arkadaşını mutlu gününde yalnız bırakmayan Demet Akalın, kına gecesinden eğlenceli kareleri sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Akalın'ın daha sonra paylaşımları silmesi akıllara, 'Demet Akalın ile Selin Ciğerci küstü mü?' sorularını getirdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Çıkan haberlerin ardından Selin Ciğerci, "Kötü çıktık silmiş! Haberim var. Güzeller gelir, paylaşır. Onun gelmesi bile yeterli. Düğünde bizi birlikte görürsünüz" açıklamasını yaptı. İddiaya göre, Demet Akalın geceden çıkıp evine giderken öğrendiği gerçekle çılgına döndü.

Haber ile ilgili metin girin!.

Selin Ciğerci'nin gün boyu paylaşımlar yaptığı kına gecesi organizasyonu için geceyi düzenleyen firmadan 250 bin TL alması Akalın'da şok etkisi yarattı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Markanın geceye katılacak ünlülerin paylaşımları karşılığında Selin Ciğerci'ye 250 bin lira teklif etmesi ve Ciğerci'nin de kabul etmesi Demet Akalın ile Işın Karaca'yı çok kızdırdı.