Yayınlanma Tarihi: 26.09.2020 | Değiştirme Tarihi: 14.10.2020

Kırmızı Oda İzle (Kırmızı Oda Yeni Dizi) | Kırmızı Oda 4. Bölüm 25 Eylül 2020

OGM Pictures’ın yapımcılığını, Cem Karcı’nın yönetmenliğini üstlendiği, başrolünde Binnur Kaya’nın yer aldığı ve Evrim Alasya, Salih Bademci, Hande Doğandemir ile Melisa Sözen eşlik ettiği Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek Banu Kiremitçi Bozkurt’un senaryosunu kaleme aldığı “Kırmızı Oda” bu akşam dördüncü bölümüyle TV8 ekranlarındaydı. Kırmızı Oda son bölümüyle sevenlerini yine ekran başına kilitledi. İşte TV8'in ilgiyle takip edilen dizi Kırmızı Oda'nın 25 Eylül 2020 tarihli 4. bölümü...Kırmızı Oda 4. Bölüm Özeti 

‘Kırmızı Oda’nın dördüncü bölümünde Mehmet’le evlerini ayıran Nesrin yeni hayatına alışmaya çalışırken, Mehmet de yavaş yavaş gerçekleri görmeye başlıyor. Alya nihayet Doktor Hanım’a ailesini ve çocukluğunu anlatmayı kabul ederken, Meliha Doktor Hanım’a ablasını kaybettikten sonra kardeşleriyle birlikte yaşadıklarını anlatıyor. Doktor Deniz ise konuşmayı bırakan beş yaşındaki Leyla’nın sırrını çözüyor.

‘Kırmızı Oda’nın dördüncü bölümünde başrol oyuncularına Evrim Alasya, Salih Bademci ve Hande Doğandemir ve Melisa Sözen eşlik ediyor.