Yayınlanma Tarihi: 07.11.2020 | Değiştirme Tarihi: 07.11.2020

Kırmızı Oda İzle (Kırmızı Oda Yeni Dizi) | Kırmızı Oda 10. Bölüm 6 Kasım 2020

Kırmızı Oda 10. bölümü 6 Kasım 2020 Cuma akşamı TV8 ekranlarında izleyici karşısına çıktı. Yayınlandığı ilk günden bu yana reytinglere damga vurmayı başaran ve her bölümüyle sosyal medyanın en çok konuştuğu yapımlar arasında olan Kırmızı Oda, onuncu bölümüyle sizlerle. İşte Kırmızı Oda 6 Kasım son bölümü...Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserinden uyarlanan senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt’un kaleme aldığı ‘Kırmızı Oda’, onuncu bölümü ile 6 Kasım Cuma akşamı TV8’de izleyici karşısına çıktı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Kırmızı Oda 10. Bölüm Özeti | Kırmızı Oda Son Bölüm

‘Kırmızı Oda’nın yeni bölümünde uzun süren hastane günlerinin ardından babasıyla yaşamaya başlayan Alya (Melisa Sözen) saklı kalan yaralarını Doktor Hanım’a açarken; Garip (Celil Nalçakan), Menekşe’yi koruyamayışının getirdiği vicdan azabıyla mücadele ediyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Kliniğe kötü bir haberle gelen Meliha’nın kızı Melek (Nilsu Yılmaz) yaptığı hataların telafisini Doktor Hanım’da ararken, yıllardır evden dışarı adımını atmamış Selvi (Sema Keçik) kliniği arayarak randevu istiyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.