Yayınlanma Tarihi: 24.03.2021 | Değiştirme Tarihi: 24.03.2021

Kırmızı Oda 30. Bölüm Tanıtımı yayınlandı | İşte 26 Mart 2021 Kırmızı Oda yeni bölüm tanıtımı

Yayınlandığı günden bu yana cuma akşamlarına damga vuran Kırmızı Oda dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 2 sürpriz oyuncunun dahil olduğu Kırmızı Oda 30. bölüm tanıtımında neler yaşanacağı şimdiden merak ediliyor. Peki Kırmızı Oda yeni bölümünde neler yaşanacak? İşte 26 Mart 2021 Kırmızı Oda 30. Bölüm TanıtımıKIRMIZI ODA'YA 2 SÜRPRİZ İSİM

Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserlerinden uyarlanan ‘Kırmızı Oda’nın kadrosuna ünlü oyuncular Yiğit Özşener ve Esra Ronabar katılıyor.

TV8 ekranında yayınlanan tüm bölümleriyle reytinglerin zirvesinde yer alan ‘Kırmızı Oda’ya 30. bölümde dahil olan Yiğit Özşener, zengin iş adamı Zafer karakterine hayat verirken; Esra Ronabar ise Zafer’in eşi ve tescilli güzel Nihal karakteriyle izleyiciyle buluşacak.

Eşine büyük bir aşkla bağlı olan Nihal, bayılmalarının çözümünü Doktor Hanım’da ararken, Zafer’in evlilikleriyle ilgili söylediği sözler Doktor Hanım’ı çok şaşırtacak.

‘Kırmızı Oda’ yeni bölümüyle 26 Mart Cuma akşamı TV8’de.