Yayınlanma Tarihi: 29.01.2021 | Değiştirme Tarihi: 29.01.2021

Kırmızı Oda 29 Ocak 2021 | 22. Bölüm Ön İzleme | Doktor Hanım ile Delikanlı Sadi arasında dikkat çeken diyalog

TV8 ekranlarında cuma akşamları izleyiciyle buluşan ve her bölümüyle hem reytinglere hem de sosyal medyaya damga vuran Kırmızı Oda'nın yeni bölümünde 'Delikanlı Sadi' karakteriyle ünlü oyuncu Erkan Petekkaya katılıyor. Bu akşam ekranlara gelecek Kırmızı Oda yeni bölümünde, Doktor Hanım (Binnur Kaya) ile bir görüşme gerçekleştirecek olan Delikanlı Sadi'nin (Erkan Petekkaya) özel sahnesi de, yeni bölüm bölüm öncesi sizlerle buluşuyor. İşte Kırmızı Oda 29 Ocak 2021 Ön İzlemesi... Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserlerinden uyarlanan ve TV8 ekranında yayınlanan tüm bölümleriyle reytinglerin zirvesinde yer alan ‘Kırmızı Oda’nın kadrosuna konuk oyuncu olarak usta oyuncu Erkan Petekkaya katılıyor.

Çarpıcı hikayeleriyle olduğu kadar konuk oyuncularıyla da ilgi gören ‘Kırmızı Oda’ya yirmi ikinci bölümde dahil olacak olan Erkan Petekkaya, Doktor Hanım’ın danışanı Sadi karakterine hayat verecek. 

"BEN ÖLEMEM HOCAM"

Kırmızı Oda 22. bölüm ön izlemesinde, Sadi ile Doktor Hanım arasındaki diyalog dikkat çekiyor. Doktor Hanım, danışanı olarak gelen Sadi'ye, masaya bıraktığı silahı aldığı sırada, 'Buraya bir daha silahla gelmek yok' diyerek uyarıda bulunuyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Sadi de Doktor Hanım'ın bu uyarısına sonrası gülüyor ve 'Benim gibi bir adam boş gezer mi? Her taraf düşman kaynıyor. Beynime bir tane sıkarlarsa ne yapacağım. Korktuğumdan değil, kızlar için, 3 tane kızım var. Eğer bana bir şey olursa, onlar perişan olur, o yüzden ben ölemem' karşılığını veriyor. 

Haber ile ilgili metin girin!.

ERKAN PETEKKAYA KİMDİR?

Erkan Petekkaya, 12 Aralık 1971 yılında Elazığ'da doğdu. Aslen Diyarbakırlıdır. Erkan Petekkaya, çocukluğunu İstanbul, Anadolu Yakası’nda geçirmiştir. Mehmet Karamancı İlkokulu'nda, daha sonra Bostancı Ortaokulu ve Fenerbahçe Lisesi'nde okumuştur. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nı kazandı.

Erkan Petekkaya, 1993 yılından beri kadrolu Devlet Tiyatroları oyuncusudur. 1994 yılında kamera şakalarıyla tanıştığı televizyon dünyasındaki kariyerine, 1998 yılında Güzel Günler dizisiyle devam etti.

1999 yılında Alişan’ın başrolde oynadığı Aynalı Tahir dizisinde Kadir rolü ile tanınan Erkan Petekkaya, Aşkına Eşkıya, Bedel, Japon Gelin ve Taştan Kalp, Serseri gibi yapımlarda rol aldı.

2005 yılında Köpek dizisinde Yılmaz karakteri başrolde oynayan Petekkaya, Beyaz İnci Televizyon Ödülleri'nde "En İyi Erkek Oyuncu" dalında aday gösterildi.

2005-2007 döneminde Beyaz Gelincik adlı televizyon dizisinde Adanalı zengin bir ailenin holding yöneticisi olan büyük oğlu Ömer’i canlandırmıştır.

2007 Ekim ayında başlayan Sessiz Fırtına adlı televizyon dizisinde Yiğit Sancaktar'ı canlandırmaktadır. Dizinin yayınına Mart 2008'de 19. bölümünün ardından son verilmiştir.

Petekkaya yine 2008 de başka bir dizide (Star TV) yer alarak Son Bahar adlı televiyon dizisinde Holding'de yönetici olan “Galip”'i canlandırmıştır. 2010 yılında da Hanımeli Sokağı adlı dizide oynamıştır.

2010-2012 yılları arasında Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizide Ali Kaptan adlı karakteri canlandırmıştır. Bu dizide acımasız bir kişiliği olan fakat daha sonraları yaptıklarından pişmanlık duymuş bir babayı oynayarak çok başarılı bir oyunculuk sergilemiş, ününü bir adım daha artırmıştır.

2007-2008 döneminde Arzum Onan ile birlikte rol aldığı Sessiz Fırtına adlı dizide Yiğit Sancaktar'ı oynadı. 2008'de Ayça Varlıer ile başrolü paylaştığı Son Bahar dizisinde Holding'de yönetici olan Galip Tümer'i canlandırdı.

2012 yılında yayınlanmaya başlayan Dila Hanım adlı dizide Hatice Şendil ile başrolü paylaşmıştır. Paramparça dizisinde Cihan karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştır.