Yayınlanma Tarihi: 06.01.2021 | Değiştirme Tarihi: 06.01.2021

Kırmızı Oda 19. Bölüm Tanıtımı | 8 Ocak 2021 | Kırmızı Oda fragmanı izle!

Tv8 ekranlarının büyük ilgiyle takip edilen dizisi Kırmızı Oda'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kırmızı Oda 19. bölüm tanıtımıyla birlikte yeni bölümde neler yaşanacağı da büyük merak konusu oldu. Kırmızı Oda yeni bölümü 8 Ocak Cuma günü Tv8 ekranlarında izleyici ile buluşacak. İşte OGM Pictures’ın yapımcılığını, Cem Karcı’nın yönetmenliğini üstlendiği, başrolünde Binnur Kaya’nın yer aldığı ve Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek Banu Kiremitçi Bozkurt’un senaryosunu kaleme aldığı Kırmızı Oda'nın 19. bölümünün tanıtımı. KIRMIZI ODA SON BÖLÜM ÖZETİ

‘Kırmızı Oda’nın son bölümünde Selvi (Sema Keçik) hayallerinin peşinden gitme kararı alırken; Rıza’dan (Rıza Nalbantoğlu) kalan parasını hayır işlerinde harcamaya karar vermiş ve Doktor Hanım da ona desteğini esirgemeden önerilerde bulunmuştu.

Beklemekten yorulan Boncuk (Burcu Biricik) Doktor Hanım’a içine dökerken; Sadık (Onur Bilge) Doktor Hanım’ın talimatıyla eşine karşı daha anlayışlı olmaya başlamıştı. Can’ın Boncuk’un evinin önünde göründüğü sahne sosyal medyada uzun süre konuşuluşmuş ve hakkında pek çok paylaşım yapılmıştı.

Kumru (Aslıhan Gürbüz) birlikte yola çıktığı Yavuz’un (Bora Koçak) kendisine yaşattığı korkunç olaydan sonra travmatikleşen yarasını gözyaşları içinde Doktor Hanım’la paylaşmıştı. Doktor Ayşe istifasını verince Doktor Piraye ve Doktor Deniz ani kararın sebebini anlamaya çalışmıştı.