Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Yolda' Filminden Yeni Görseller

'Yolda' Filminden Yeni Görseller

Başrollerini Kristen Stewart, Garrett Hedlund ve Sam Riley paylaştığı 'Yolda' filminden yeni görseller gelmeye devam ediyor.

21.05.2012 16:06

Başrollerini  Kristen Stewart, Garrett Hedlund ve Sam Riley'nin paylaştığı 'Yolda' filminden yeni görseller gelmeye devam ediyor.Filmin, Cannes Film Festivali haftasında yayınladığı fotoğraflarında Kristen Stewart'tan akşam güneşinin vurduğu, dalgın bir poz görüyoruz.

Haber ile ilgili metin girin!.Filmin son görüntüleri arasında Sam Riley, Garrett Hedlund ve Kristen Stewart'ın yanında yardımcı oyuncular Kirsten Dunst ve Terrence Howard'a da yeni bir bakış söz konusu. Haber ile ilgili metin girin!.Beat Kuşağı'nın babası Jack Kerouac'ın Yolda (On The Road) kitabından uyarlanan filmde,  Jack Kerouac'ın 1947 tarihinde yaptığı uzun yolculuk konu edilmektedir. Haber ile ilgili metin girin!.Kısa sürede Beat Kuşağı'nın başucu eserlerinden birine dönüşen, jazz, şiir ve uyuşturucu tripleri ile örülü bu yol hikâyesi için Kerouac'ın o dönem dolaştığı rotayı tekrar gezen yönetmen Salles ise filmi bir belgesel atmosferinde hayata geçirdi.Yönetmenliğini Walter Salles'in yaptığı filmde Keruac'ın kendisini Sam Riley canlandırıyor. Haber ile ilgili metin girin!.
Yorumlar | 0
üye profil