Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Yılbaşında ne giysem?

Yılbaşında ne giysem?

Yeni yıl yaklaşırken kadınların aklında bu soru yer alıyor!

08.12.2015 12:27

Aralık ayının gelmesiyle herkesin kafasında yılbaşı planları oluşmaya başladı. Böylelikle kadınlar da  "Yılbaşında ne giyeceğim?" diye düşünür oldu. 

Yılbaşını evde arkadaşlarınız veya ailenizle ya da dışarıda geçirecekseniz her türlü mekâna göre bir önerimiz mevcut!

 

Haber ile ilgili metin girin!.

Evde keyifli bir yılbaşı 

Yeni yıla arkadaşlarınızla ya da ailenizle evde girmeyi planlıyorsanız, kıyafetlerinizle rahat ama şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Evde rahatlık önemli olduğundan kırmızı bir elbise ve altına opak çorap ile rahatlığı ve şıklığı aynı anda elde edebilirsiniz. Eğer kotunuzdan vazgeçmek istemiyorsanız canlı renklerdeki büstiyerler  ve kot pantolon ile rahat ve şık bir görünüm yakalamanız mümkün. Evde bile şıklığından ödün vermek istemeyenler ise kırmızı triko elbiselerini dore ve ya gümüş tondaki kemer ve ayakkabıları ile tamamlayabilir.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

Dışarıda yılbaşı yemeği

Yılbaşı için dışarıda şık bir restoranda yemek organizasyonuna katılacaksanız giyiminize gereken özeni göstermelisiniz. Şık bir yemek için yeşil veya kırmızı renkteki uzun ya da kısa payetli bir elbise ve altına giyeceğiniz topuklu ayakkabılarınızla geceye katılmak uygun olacaktır. Bu şık elbiseler için dumanlı göz makyajı ise en uygun makyaj olacaktır. 

Mekanda yılbaşı eğlencesi

Yeni yıla dans ederek girecekseniz özgürce hareket edebileceğiniz kombinler oluşturmaya dikkat etmelisiniz. Pul, dantel veya ışıltılı taş detaylı mini elbiseler bunun için uygun olacaktır. Altına giyeceğiniz siyah stilettolar ise şıklığınızı tamamlayacak. Bir diğer alternatif ise büstiyer ve pantolon üzerine giyeceğiniz parıltılı ceketler. Ceketiniz yeterince parlak ve ilgi çekiciyse pantolonunuzu açık renkte ya da düz siyah seçmeniz isabetli olacaktır. Ceketin içerisine giydiğiniz büstiyer de düz renklerde ve abartısız olmalı.

Yorumlar | 0
üye profil