Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Masajda son nokta!

Değil ellemek görmeye bile tahammül edemediğimiz yılan bir rahatlama aracı olarak kullanılan masaj trendine yeni bir boyut kazandırıyor.

08.12.2015 13:57

Klişe masaj tekniklerinden sıkılanlara masajda son nokta: Yılan terapisi!

Ortadoğu ülkeleri ve İsrail'de yaygın olarak kullanılan yılan masajı ürkütücü gözükse de dünyada hızla yayılmaya başladı.

Yılan terapisi bilinen diğer masajlardan çok farklı. Bu masajı farklı kılan şey ise yılanlar. Yılan terapisi yılanların vücudunuzda gezinmesiyle yapılıyor. Yılanlar sırtınızdan göbeğinize, boynunuza ve vücudunuzun diğer kısımlarına doğru sürünerek ihtiyacınız olan ovulmayı sağlıyor. 

Yılanların boyutları ise masajın tipine göre değişiyor. Daha büyük yılanlar daha derinde olan kas gerginliklerini iyileştirmede kullanılırken, küçüklerin daha yüzeysel bir etkisi oluyor.

Bu masajın ardındaki mantık; yılanlar üzerinizde hareket edip kaslarınızı rahatlatırken aynı zamanda ısırılma korkusunun sağladığı adrenalin pompalanması kombinasyonuyla metabolizmanızın hızlanması. Ama merak etmeyin! Yılanlar tamamen zehirsiz ve ağızları özel bir bant ile kapatılıyor. Ayrıca yılan masajında kullanılan yılanlar her daim canlı tavşanlarla beslendiğinden karınları toktur. Bu yüzden rahatlayın ve yılanların masajınızı en iyi şekilde yaptığından emin olun.

Yorumlar | 0
üye profil