Yeni Sezona İki Yeni Oyunla Bomba Gibi Giriyor!

Yeni Sezona İki Yeni Oyunla Bomba Gibi Giriyor!

Başarılı yapımlarıyla dikkat çeken AYSA Prodüksiyon Tiyatrosu; yeni sezonda iki yeni oyunu tiyatro severlere sunmaya hazırlanıyor!

Başarılı yapımlarıyla dikkat çeken AYSA Prodüksiyon Tiyatrosu; yeni sezonda iki yeni oyunu tiyatro severlere sunmaya hazırlanıyor! “Adalet, Sizsiniz” ve “Kuçu Kuçu” adlı iki yeni oyunun yanı sıra; AYSA Prodüksiyon Tiyatrosu’nun kahkaha dolu oyunu “Cam” son kez sahnelenirken, “Basit Bir Ev Kazası” oyunu yeni sezonda sahnelenmeye devam edecek!AYSA Prodüksiyon Tiyatrosu, yeni sezona Rutkay Aziz ve Taner Barlas’ın rol aldığı “Adalet, Sizsiniz” oyunu ile iddialı bir başlangıç yapıyor. Ümit Denizer’in kaleme aldığı, tiyatro dalında 2012 yılı Cevdet Kudret Edebiyat Ödülü sahibi oyun; yargının siyasallaştığı üç tarihi olayı Sokrates, Galileo, Sacco ve Vanzetti’nin yaşamları üzerinden sahneye taşıyor. “Adalet, Sizsiniz”, Aralık ayı boyunca farklı şehirlerde sanatseverlerle buluşacak.

Haber ile ilgili metin girin!.  Yeni sezondaki bir başka sürpriz ise; Özgü Namal ve Selen Uçer’in rol aldığı “Kuçu Kuçu” adlı tek perdelik oyun olacak. Fransız yazar Fabrice Roger-Lacan’ın oyunundan, Kerem Ayan’ın uyarlayıp yönettiği “Kuçu Kuçu”nun provaları son hız devam ediyor.
Görüntülenme : 591 Güncelleme Tarihi: 21/11/2012 15:02:23
Yayınlanma Tarihi: 21/11/2012 14:59:44

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin