Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Yeni Sezona İki Yeni Oyunla Bomba Gibi Giriyor!

Yeni Sezona İki Yeni Oyunla Bomba Gibi Giriyor!

Başarılı yapımlarıyla dikkat çeken AYSA Prodüksiyon Tiyatrosu; yeni sezonda iki yeni oyunu tiyatro severlere sunmaya hazırlanıyor!

21.11.2012 14:59

Başarılı yapımlarıyla dikkat çeken AYSA Prodüksiyon Tiyatrosu; yeni sezonda iki yeni oyunu tiyatro severlere sunmaya hazırlanıyor! “Adalet, Sizsiniz” ve “Kuçu Kuçu” adlı iki yeni oyunun yanı sıra; AYSA Prodüksiyon Tiyatrosu’nun kahkaha dolu oyunu “Cam” son kez sahnelenirken, “Basit Bir Ev Kazası” oyunu yeni sezonda sahnelenmeye devam edecek!AYSA Prodüksiyon Tiyatrosu, yeni sezona Rutkay Aziz ve Taner Barlas’ın rol aldığı “Adalet, Sizsiniz” oyunu ile iddialı bir başlangıç yapıyor. Ümit Denizer’in kaleme aldığı, tiyatro dalında 2012 yılı Cevdet Kudret Edebiyat Ödülü sahibi oyun; yargının siyasallaştığı üç tarihi olayı Sokrates, Galileo, Sacco ve Vanzetti’nin yaşamları üzerinden sahneye taşıyor. “Adalet, Sizsiniz”, Aralık ayı boyunca farklı şehirlerde sanatseverlerle buluşacak.

Haber ile ilgili metin girin!.  Yeni sezondaki bir başka sürpriz ise; Özgü Namal ve Selen Uçer’in rol aldığı “Kuçu Kuçu” adlı tek perdelik oyun olacak. Fransız yazar Fabrice Roger-Lacan’ın oyunundan, Kerem Ayan’ın uyarlayıp yönettiği “Kuçu Kuçu”nun provaları son hız devam ediyor.
Yorumlar | 0
üye profil