Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Yeni evli çiftlere balayı önerileri!

Yeni evli çiftlere balayı önerileri!

Ufak bir servet ödemeden, unutulmaz anlar yaşayacağınız 2016 için alternatif balayı önerileri...

08.01.2016 15:00

Evet! diyeceğiniz o büyülü ana kadar; uzayıp giden alışveriş listeleri, davetiye örnekleri ve vermeniz gereken sayısız karar arasından ustalıkla sıyrılmanız gereken, heyecan ve yorgunluğun birleşimi yeni bir ruh haliyle tanışacağınız zorlu bir süreci de başlatmış oldunuz.

Bu yüzden kendiniz ve “eşiniz” için iyi bir şey yapın. Bu zorlu süreci, yorgunluğunuzu üzerinizden atmanızı ve birlikteliğinizi kutlamak için unutulmaz bir balayı ile noktalamayı ihmal etmeyin.

Anı yaşayın

O hep gitmek istediğiniz ülkenin sokaklarında romantik bir yürüyüş hayallerinizi süslüyor, ancak bütçenizin son kuruşunu da düğün pastasına teslim ettiyseniz, tek ihtiyacınız erken alınmış bir uçak bileti ve kısa dönemli ev kiralayabileceğiniz bir uygulama. Kısa bir arama sonucunda balayı için en uygun evi bulabilir ve eşiniz ile birlikte keşfe çıkabilirsiniz.

Birlikte keşfe çıkın

Ege ve Akdeniz’in en sessiz ve huzurlu koylarında tamamen size özel bir tekne ile demirleyebilir, denizin, yıldızların tadını eşinizle birlikte çıkartabilirsiniz.

Özel bir villa

Eğer daha konforlu bir şey arıyorsanız, Türkiye ve Yunan Adaları’nın en güzel noktalarında her şeyi ile sizi ağırlamak için bekleyen kiralık villa seçeneklerinden birini değerlendirebilirsiniz.

Egzotik Yerler

Uzun uçak yolculukları sizi korkutmuyorsa son yılların modası Maldivler ve Phuket turlarından birini tercih edebilirsiniz.

Yakın Yerler

Fazla zamanınız yoksa veya yuvanızdan çok da fazla uzaklaşmak istemiyorsanız yaz ayları için Datça, Fethiye, Kaş ve elbette Bodrum baharda ise Kapadokya popüler balayı rotaları arasında.(Gidello)

Yorumlar | 0
üye profil